Shakti
Atpakaļ

Apsolītā Zeme. Jogas Ceļojums Pa Izraēlas Spēka Vietām

No 2016.gada 29.oktobra līdz 10. novembrim. Izraēlas svētāko vietu apceļošana samērīgā, meditatīvā ritmā un jogas praktizēšana.

Enerģētiski visinteresantākās vietas saistītas ar Kristietības un Kabalas rašanos. Visa ceļojuma garumā mūsu grupai būs savs pastāvīgs autobuss. Mūs pavadīs cilvēki, kas ir kā iemīlējušies savā valstī.

1.diena – 29.oktobris – vēlu vakarā izlidojam Rīga – Tel Aviv

2.diena – 30.oktobris – Ielidojam Tel Aviv, pārbrauciens un iekārtošanās Tverijā viesnīcā pie «Galilejas jūras» (Kineret ezers). Atpūtas diena. Šī būs bāzes vieta pirmajām 5 dienām.

Tverija – sena Galilejas pilsēta, izvietota Kineret ezera rietumu krastā. Šīs vietas pat pieminētas Vecajā Derībā. Blakus ir bībeliskas vietas, kas saistītas ar Jēzu, uz kurām mēs noteikti aiziesim. 3.diena – 31.oktobris – No rīta joga. Pēc brokastītm izpētam Galileju. Dodamies uz Nācareti – Jēzus dzimteni. Apmasgājamies Svētās Jordānas ūdeņos – kristīšanas vieta un Jēzus «garīguma dzimtene». Redzēsim Tavoras kalnu – Jēzus pārveidošanās vieta trīs tuvāko skolnieku klātbūtnē lūgšanas laikā. Tabha – baznīca, kura uzcelta vietā, kur Jēzus pabaroja 5000 cilvēkus ar pieciem maizes kukuļiem un divām zivīm. Ieraudzīsim «Svētlaimes kalnu», kur notika Kalna sprediķis.

4.diena – 1.novembris – No rīta joga. Pēc brokastīm izpētīsim Keisariju, Haifu un Akko.

Mēs apskatīsim Keisariju, kuru 2000 gadus atpakaļ izveidoja Irods Lielais. Pameditētism Varenajos Bahaisas dārzos, kas izvietoti uz Karmelas kalna Haifā. Apskatīsim Akko pilsētu, kuras vēsture netiek pārrauta jau 4000 gadu, un kur saglabājusies sena osta un austrumu tirgus.

5.diena – 2.novembris – No rīta joga. Pēc brokastīm izpētīsim «Seno Tveriju». Apskatīsim pilsētu, pēc tam ar kuģīti papeldēsim pa Kineret ezeru. Pabūsim Tavoras komūnā, kur pagaršosim vietējo medu.

6.diena – 3.novembris - No rīta joga. Pēc brokastīm izpētīsim Cfat un Golāna virsotnes. Kolorītā Cfata – Kabalas un mistiķu svētā pilsēta, kur dzīvo daudzi ortodoksālie ēbreji. Šeit ir tīrs un caurspīdīgs gaiss, augsti kalni, satriecoši skati. Mākslinieku kvartāls un seno ēbreju gudro kapi no pagājušajiem laikiem. Kacrinas pilsēta un pasakainās Golānas augstienes.

7. diena – 4.novembris – pārbrauciens uz Jeruzālemi, kur mēs izpētīsim «kristīgo Jeruzālemi» un «trīs reliģiju Jeruzālemi».

Mēs pameditēsim Gefsimanskas dārzā un Masličnas kalna pakājē, kur Jēzu apcietināja sardze un kur viņš pavadīja nakti lūdzoties krusta priekšā. Iziesim krusta ceļu līdz Golgofai un Dieva Kapa Templim. Apskatīsim veco Pilsētas sienu un Raudu sienu, Jaunavas Marijas svētnīcu un «slepenās tikšanās» istabu, Sionas kalnu un cara Dāvida kapu. Nakts Jeruzālemē.

8.diena – 5.novembris – pārbrauciens uz Eilatas Sarkano jūru 3.naktī. Iekļautas brokastis un vakariņas. Mēs brauksim caur Indijas tuksnesi, pa ceļam uzkāpsim Massāda cietoksnī un izpeldēsimies Nāves jūrā, ieraudzīsim Iroda cara pili, Romiešu pilskalnu un seno sinagogu.

9.diena – 6.novembris – no rīta joga. Pēc brokastīm un peldes Sarkanajā jūrā mēs izpētīsim Timnas ieleju ar pasakainām klintīm –stabiem un cara Zālamana raktuvēm.

10.-11.diena – 7.-8.novembris – no rīta joga. Atpūta. Pelde un snurkulēšana Sarkanajā jūrā.

  • Būs iespēja pie manis saņemt astroloģisko konsultāciju, uzzināt savus karmiskos uzdevumus uz Drakonu.
  • Būs iespēja personīgajai fotosesijai Sarkanajā jūrā pie profesionāla fotogrāfa Raimonda Kļaviņa 

Ceļojuma cena 12 dienām: 1650€

Cenā ietiplst: Avio pārlidojums Rīga-TelAviv- Rīga, visi pārbraucieni LUX autobusā, kas ietverti progammā, dzīvošana divvietīgā numuriņā ar brokastīm (pie Sarkanās jūras būs brokastis un vakariņas), jogas nodarbības un lekcijas, visas ekskursijas un ieejas biļetes pēc programmas, visa ceļojuma laikā viens vietējais krievvalodīgais gids.

Nav iekļauts: apdrošināšana, pusdienas un vakariņas (nauda ēdienam apmēram 10-15 EUR dienā), dzeramais ūdens, cittautiešiem vīza 30€, ziedojumi, tējas nauda, konsultācija un fotosesija.

Cena bez aviobiļetes: 1335€ Apmaksas kārtība:

  1. Avanss līdz 1.augustam – 850€.
  2. Pilna samaksa līdz 1.oktobrim - 800€

Sīkāku infrmāciju jautājiet: Viktorija Darakova +37129250994 v.darakova( at )gmail.com

Cena: 1650 EUR

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}