Shakti
Atpakaļ

Ģimenes Sistemātiskie Izvietojumi Ar Abiku

19.augustā, trešdien, plkst. 17.00 - 21.00

Ģimenes sistēmātiskie izvietojumi jeb Family Constellations ir izotēriski-psiholoģiska metode, ko savulaik tika izveidojis austriešu izotēriķis Berts Helingers. Praktiski katrs no mums dzīvē nonāk kādā sarežģītā situācijā, kad mēs nesaprotam, kādēļ šāda situācija ir izveidojusies, kas tai ir par iemesliem. Tās var būt problēmas partnerattiecībās (neveicas un neveicas, nespējam atrast sev piemērotu partneri un nodibināt harmoniskas partnerattiecības), tās var būt sarežģītas vai sliktas attiecības ar vecākiem vai bērniem, tās var būt problēmas darbā, biznesā, finansiālas problēmas. Tās var būt dažādas depresijas, no kurām cilvēki smagi cieš, un nevar saprast to iemeslus, kādēļ tās ir cilvēku pārņēmušas, un kā no tām atbrīvoties, lai būtu harmonijā ar sevi un apkārtējiem, lai dzīvotu laimīgi. Un dažādas citas problēmas, situācijas un stāvokļi mūsu dzīvē.

Šajā grupā, veicot sev sistēmizvietojumu, ikviens varēs ieraudzīt savu situāciju no malas un saprast, kāpēc tā ir tieši tāda un kur meklējams tās pamats. Dažreiz tam ir nepieciešams ielūkoties savas ģimenes dzīvē, un ieraudzīt lomas, kuras ieņēmām kā bērni. Citreiz neatrisinātas attiecības ar iepriekšējiem partneriem kavē jaunu attiecību veidošanos. Tāpat nespēja atrisināt savu finansiālos jautājumus ir cieši saistīta ar neizdzīvotām situācijām bērnībā.
 Reizēm problēma nāk kā dzimtas programma (karma no vecākiem, vecvecākiem, vai vēl agrākiem mūsu radiniekiem un senčiem). Šajā grupā mēs savienosim Berta Helingera ģimenes sistēmātiskos izvietojumus ar dziļu meditāciju. Intensīvs darbs notiks jebkuram grupas dalībniekam, arī vērojot un piedaloties citu cilvēku sistēmizvietojumos, ne tikai veicot savu personīgo sistēmizvietojumu.


Abika (Līza Martina) ir sertificēta Ošo terapeite, no 2000. līdz 2006. gadam viņa ir izgājusi dažādu intensīvu meditāciju un tehniku apmācību Ošo komūnā Pūnē (Indija).
Viņa ir beigusi ķermeņa Šiacu skolu pie Svami Deva Prašantama. Tāpat arī saņēmusi Tantras iniciācijas pie tādiem meistariem kā Sarita, Homa un Mukto. Pēdējos 2 gadus Abika vada Tantras grupas.

Abika ir sertificēta ģimenes sistemātisko izvietojumu speciāliste, mācījusies pie pasaules slavenā skolotāja Svagito Liebermeistera.

Pēdējo 15 gadu laikā Abika dziļi pēta praktiskās metodes un meditācijas darbā ar apziņu, ceļojot pa visu pasauli un tiekoties ar dažādiem meistariem un skolotājiem.
Abikai ir arī ekonomiskā izglītība un viņa darbojas izdevniecības biznesā. Viņa ir arī 9 gadus vecas meitiņas mamma un veiksmīgi apvieno Tantras meditācijas un prakses ar ikdienas dzīvi, kurā viņa ir mūsdienīga sieviete un māte.

Grupas norises vieta: Shakti centrs, Palīdzības 6, tālr. 67228233, mob. 28635980, e-pasts: info( at )shakti.lv.

Dalības maksa:

Cena par dalību grupā vienai dienai: 15 EUR; tiem, kam tiek veikta konstelācija: 70EUR

 

Atsauksmes no cilvēkiem, kas piedalījušies Abikas Sistemātisko izvietojumu sesijās:

"Lisa's work is direct and impactful. I had an issue related to my relationship with my father and felt I knew what the solution was. Her session revealed a deeper underlying cause that I was not aware of. What she suggested I express cathartically, allowed for that hidden issue to be resolved and with that, a knowing of completion. She knows what she is doing."

- Paul G. Smyth

"I found the session very insightful, direct and immediately relevant. It was a revelation to see how my childhood issues were still at work. The Lisa's work has not only transformed the quality of my relationship with my husband, but also had altered my energy levels."

- Marzia Marangoni

"It is amazing to see how something so seemingly minor can have such a lasting impact on my behaviour. Thank you very much Lisa for this gift."

- Francesco Berton

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}