Shakti
Atpakaļ

Gonga skaņu pelde

11.janvārī 18.00-19.00

Gongs un Tibetas dziedinošās bļodas ir unikāli instrumenti, kas rada spēcīgu skaņu un vibrāciju. Skaņa un vibrācija rezonē ar Visumu un cilvēka ķermeni. Skaņu viļņu iedarbībā tiek panākta dziļa organisma relaksācija, fiziskais ķermenis un dvēsele harmonizējas, mostas organisma iekšējās enerģijas, mazinās enerģētiskie bloki, uzlabojas imūnsistēma.

Gonga skaņu meditācijas laikā skanēs Tone of life ūdens gongs un to papildinās vairāk kā 20 Tibetas dziedinošās bļodas, t.sk. ar ļoti zemu frekvenci īpaši skanīgās "fool moon" bļodas, 34 stīgu monolina, rav vast, flauta, Tibetas gongs, kristāla bļodas, sansula, šamaņu bungas, Sibīrijas šamaņu vargāni, metalafons, čakrafoni, ocean drum, Koši zvaniņi u.c. instrumenti.

Meditāciju vadīs Karīna un Aivars Andreikas.

Karīna zināšanas par Tibetas dziedinošajām bļodām, gongu spēli un intuitīvajiem instrumentiem apguvusi pie lietuviešiem Alicja Eiliakas un Ričardas Eiliakas, krievu meistara Viktor Oguy, kā arī Nepālā pie Nepālas meistariem Santa Shakya, Swami Chaitanya Krishna, un Sudip Lamsal. Aivars mācījies pie lietuviešiem Alicijas un Ričarda Eiliakas un Viktora Oguja.

Cena: 10 EUR
Pierakstīšanās: 28635980 (11.00-20.00), info( at )shakti.lv

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}