Shakti
Atpakaļ

Gonga skaņu pelde

12. maija 2023.g. piektdien plkst. 18:00-19:30

Būsi mīļi gaidīts ietīties siltā pledā un dabas stihiju gongu un citu intuitīvo instrumentu pavadībā ļauties lielām un mazām transformācijām kā arī nomierināt prātu šajā saspringtajā laikā!

Gongs un Tibetas dziedinošās bļodas ir unikāli instrumenti, kas rada spēcīgu skaņu un vibrāciju. Skaņa un vibrācija rezonē ar Visumu un cilvēka ķermeni. Skaņu viļņu iedarbībā tiek panākta dziļa organisma relaksācija, fiziskais ķermenis un dvēsele harmonizējas, mostas organisma iekšējās enerģijas, mazinās enerģētiskie bloki, uzlabojas imūnsistēma.

Gonga skaņu meditācijas laikā skanēs Latvijā pagaidām lielākais Tone of life īpaši spēcīgais Zemes gongs, kā arī ūdens un "dream" gongi. Tos papildinās Tibetas dziedinošās bļodas, t.sk. ar ļoti zemu frekvenci īpaši skanīgās "full moon" bļodas, 34 stīgu monolīna, Austrālijas didžiredū, rav vast, flautas, fudžara, Tibetas gongs, kristāla bļodas, sansula, šamaņu bungas, Sibīrijas šamaņu vargāni, metalafons, čakrafoni, ocean drum, Koši zvaniņi u.c. instrumenti.

Skaņu ceļojumā Jūs vadīs Karīna un Aivars Andreikas.
Karīna zināšanas par Tibetas dziedinošajām bļodām, gongu spēli un intuitīvajiem instrumentiem apguvusi pie lietuviešiem Alicja Eiliakas un Ričardas Eiliakas, krievu meistara Viktor Oguy, kā arī Nepālā pie Nepālas meistariem Santa Shakya, Swami Chaitanya Krishna, un Sudip Lamsal. Aivars mācījies pie lietuviešiem Alicijas un Ričarda Eiliakas un Viktora Oguja.
Karīna ieguvusi arī Meistara diplomu Time line healing (Laika līniju dziedināšana), ko veiksmīgi integrē arī skaņu meditācijās.

Cena: 20 EUR
Pierakstīšanās: 28635980 (11.00-20.00), info( at )shakti.lv

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}