Shakti
Atpakaļ

Grupa “Kā dziedināt savu Iekšējo bērnu?”

Grupa notiks 17.-19. martā 2017.g.

Liela daļa no mūsu problēmām, ar kurām mēs saskaramies pieaugušā vecumā (savstarpējās attiecības ar citiem cilvēkiem, problēmas ar dzīves uztveri, kā arī pašiem ar sevi, u.c.) - šo problēmu pirmsākumi meklējami jau agrā mūsu bērnībā. Nākot šajā pasaulē, mēs esam mīlestības pilni, dzīvīgi un nevainīgi, un mums visiem bērnībā ir nepieciešams pretī saņemt tieši tādu pašu mīlestību, atbalstu un sapratni, taču diemžēl ne visiem to izdodas atrast. Lai nejustu sevī sāpes par šādām bērnības attiecībām, mēs sevī esam radījuši dažādus aizsardzības mehānismus. Šī aizsardzība parādas mūsu dzīvē dažādās sfērās, mainot mūsu patieso dabu, ar kuru esam dzimuši.

Šajā grupā mēs mācāmies atgūt zaudēto saikni ar mūsu Iekšējo bērnu, ieklausīties viņa vajadzībās, vēlmēs un jūtās. Mēs redzēsim, cik bieži atraidam šo daļu no sevis. Metodes, ko pielietosim grupā, ļaus mums atklāt mūsu vecāku programmas, no tām norobežoties un atvērt savu patieso dabu, pilnu ar mīlestību, uzticību, spēku, skaistumu...

Vai man ir nepieciešams šīs grupas apmeklējums? Šeit būs darbs ar sevi, veltīts sevis izdziedināšanai. Tikai izzinot sevi, mēs spējam pieņemt un saprast apkārtējos cilvēkus. Tikai attiecoties ar mīlestību pret sevi, mēs iemācāmies mīlēt arī citus cilvēkus. Tikai apjaušot cita cilvēka sāpes, mēs iegūstam iespēju nesāpināt tuvākos un citus cilvēkus. Izdziedējot sevi, mēs spējam dziedēt arī apkārtējos cilvēkus. Atļaujot sev būt, mēs atļaujam baudīt visu, ko mums dzīve sniedz. Darbs ar Iekšējo bērnu ir ir īpaši svarīgs sevis izpētes ceļā un sevis dziedināšanai, tādēļ ka tas vienmēr ir dzīvojis mūsos, atzīstam mēs to vai nē. Atraidot tā esamību, mēs atraidām paši sevi.

Tāpat grupa būs noderīga vecākiem, kuri audzina bērnus vai tikai plāno bērniņu. Iemācoties būt mīlošiem, gādīgiem, atbalstošiem vecākiem paši sev, savam Iekšējam bērnam, jūs dabīgā veidā kļūsiet par mīlošiem vecākiem saviem bērniem. Jums vairs nebūs nepieciešama speciāla literatūra vai gudri padomi, ka audzināt savu bērnu. Caur sava Iekšējā bērna kontaktu, mēs sapratīsim pareizo pieeju un būsiem saviem bērniem ideāli vecāki.

Grupu apmeklēt būs interesanti tiem, kas agrāk apmeklēja Primal grupas, kā arī tiem, kas tikai plāno tās apmeklēt.

Notiks 17.martā plkst. 18.00-22.00, 18. martā 8.00-22.00, un 19.martā plkst.8.00-18.00, Shakti centrā, Palīdzības ielā 6

Dalības maksa-150 Euro

Kontakti - Shakti centrs +371 28635980, + 371 67228233, www.shakti.lv,

Nirupa (Elena Spila) + 371 29550618, alenasp( at )list.ru

Grupas vadītājs Deva Ramana (Roman Dyukina) - Osho kvalificēts terapeits ar 20 gadu pieredzi meditācijā, terapijā un darbā ar sevi. Psihologs, psihoterapeits, speciālists darbā ar ķermeni. Kopš 1999. gada vada dažādās Osho prakses. Kopš 1996. gada regulāri papildina zināšanas un vada grupas Krievijā un citās valstīs.

Cena: 150 EUR

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}