Shakti
Atpakaļ

Horoskopa Sastādīšana

Zināšanu jomas: Astroloģija

Izlemjot par horoskopa sastādīšanu, jūs nostājaties uz pašizziņas ceļa, sperot soli pretī dziļākai sevis un apkārtējās pasaules izpratnei.

Katram no mums ir savs personīgais horoskops (natālā karte), kas ietver debesu zvaigžņu izvietojuma stāvokļa karti jūsu dzimšanas brīdī. Lai sastādītu horoskopu, jums ir jāzina savs dzimšanas laiks un vieta. Ja jums nav zināms precīzs dzimšanas laiks, tad astrologi izmantos speciālas rektifikācijas metodes šī laika noskaidrošanai.

Astrologa darbs ir sarežģīts un rūpīgs. Horoskopa sastādīšanai astrologs veic sīku analīzi, izmantojot radošu pieeju un personīgo pieredzi, tāpēc savas sarežģītības ziņā šāds darbs pielīdzināms zinātniskajai pētniecībai.

Natālās kartes analīze un traktējums balstās uz 9 planētu izvietojuma stāvokli 12 mājās, kas savietotas 12 zodiaka zīmēs, kā arī uz milzum daudz citiem aspektiem.

Kādam nolūkam vajadzīgs personīgais horoskops?

  • Tikt skaidrībā ar sevi, uzzināt par savām "vājajām" un "stiprajām pusēm".
  • Pateicoties tam, uzlabot attiecības ar cilvēkiem, un tas nozīmē, kļūt dzīvē laimīgākam un veiksmīgākam.
  •  Uzzināt ko vairāk par savu potenciālu, kas ir ieliktas šūpulī, - lai efektīvāk izmantotu savas radošās spējas dažādu nozīmīgu jautājumu risināšanā.
  • Izprast iespējamos neveiksmju cēloņus partnerattiecībās un ģimenes dzīvē.
  • Saņemt ieteikumus veselības uzturēšanā un uzlabošanā.
  • Saņemt ieteikumus attiecībā uz dārgakmeņiem dažādu problēmu un situāciju risināšanai.

Speciālisti:

Komentāri

Labdien! Vai horoskopa sastādīšanai nepieciešama konsultācija vai to var arī izdarīt attālināti?

Ineta

Labdien, ir iespējams pasūtīt horoskopu arī attālināti (to šajā gadījumā izgatavos prof. Arjun Chkaraborty, Indija). Droši rakstiet uz info( at )shakti.lv

Juris Ērenpreiss

Labdien, vai var sastādīt individuālo nhoroskopu, ja nezini precīzi dzimšanas laiku (pēcpusdienā :))?

Olita

Labdien, šajos gadījumos tiek veikta dzimšanas laika rektifikācija: Jums jāuzraksta aptuvenais dzimšanas laiks, un saraksts ar dzīves nozīmīgiem notikumiem - kad tie ir notikuši. Plus sarakstu ar Jūs interesējošiem jautājumiem. Horoskops ar rektifikāciju būs gatavs 3-4 nedēļu laikā. Pieteikumu sūtiet uz: info( at )shakti.lv

Juris Ērenpreiss

Sveicināti, sakiet lūdzu vai ir iespēja uzzināt cik karātus lielu vai mazu koraļļa akmentiņu vajag iegādāties, ja to aizmirsu pajautāt konsultācijā. Vai tomēr ir nepieciešams pierakstīties atkal uz konsultāciju? Jau iepriekš pateicos!

Signe

Labdien, Signe, Jums būtu nepieciešams vismaz 9 karātus liels korallis. Ar sveicieniem Juris

Juris Ērenpreiss

Labdien! Vēlos uzzināt, kāda irindividuālā horoskopa sastādīšanas cena?

inga

Labdien, astroloģiskās konsultācijas maksa ir 45 EUR, 1 stunda, pieraksts pa tel. 67228233, 28635980. Ar cieņu, Shakti centrs

Juris Ērenpreiss

Ja vēlaties dot komentāru vai uzdot kādu jautājumu, lūdzu aizpildiet formu.

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}