Shakti
Atpakaļ

JOGA + CIGUN MEDITATĪVĀS TEHNIKAS

7.-8. oktobris, Rīga.

Divu dienu seminārs ar jogs skolotāju Anastasiju Fjodorovu un Cigun meistaru Eduardu Malahovu. Šī semināra apmeklējums dod unikālu iespēju vienlaicīgi praktizēt kopā ar diviem meistariem.
Mēs pievērsīsimies "iekšējā" cigun meditatīvajām tehnikām. Tās vērstas uz smalkās izjūtas attīstību, enerģētiskā blīvuma sasniegšanu, un pilnīgai prāta nomierināšanu.
Kam tas vajadzīgs? Bez tā saucamā "iekšējā darba" jebkuri cigun kompleksi ir tikai skaista atveseļojoša vingrošana. Kas principā nav slikti, bet tāda prakse ātri kļūst pliekana un garlaicīga. Praktizējošais neiet dziļumā, bet gan slīd pa virspusi, kompensējot iekšējā piepildījuma trūkumu ar formu un tehniku daudzveidību.

"Smalko" izjūtu kultivēšana – tas ir nepieciešams etaps pāriešanai uz kvalitatīvi jaunu līmeni.


Taču ilgstoša meditatīva statika obligāti ir jākombinē ar dinamiskiem vingrinājumiem un dziļu atslābināšanos intensīvas muskuļu darbības rezultātā, kas vislabāk tiek panākts jogas praksē. Pretējā gadījumā šādas kompensācijas trūkums rada nevēlamus efektus ķermenī un psihē. Kā dinamiska kompensācija var būt ne tikai jogas prakse, bet arī cigun, taiczi un ušu kompleksi.
Mēs jums piedāvājam cigun meditāciju un jogas prakses apvienojumu. Fiziska slodze un dziļa atslābināšanās kopā ar ritmisku elpošanu dos iespēju sagatavot ķermeni spēcīgām enerģētiskām strāvām, kuras stimulē meditācija. Tādējādi ķermenis un tā metafiziskā komponente būs balansā.

Norises laiks:
7. oktobris (sestdiena) no 15.00-19.00
8. oktobris (svētdiena) no 12.00-16.00

Dalības maksa: 150 EUR

Pieteikšanās pa tel. 29787549, e-pastu: info( at )shakti.lv

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}