Shakti
Atpakaļ

NODOMA JOGA ar Andreju Siderski

Zināšanu jomas: Joga

Andrejs Siderskis ir pirmo reizi Rīgā ar intensīvu apmācības programmu 20-21.maijā.

Radža joga (augstākā jeb karaliskā paškontrole) – tieša prāta darbības kontrole ar savas uzmanības kontroles palīdzību. Saskaņā ar Patandžali, iespēja kontrolēt prāta darbību parādās tikai sasniedzot "vairagjam"– "bezkaislības" jeb "iekšējā klusuma" stāvokli, kas raksturojas kā nepiesaistīšanās, pilnīga iekšēja klusuma un iekšējā dialoga apturēšanas apvienojums. Kad tiek sasniegts iekšējais klusums, cilvēks atgriežas pie savas patiesās dabas, un kļūst par brīvu būtni, kas spēj kontrolēt savu uztveri. Šajā stāvoklī, apzināti izmainot uztveres iestādījumus, cilvēks maina savu pasauli. Instruments, ar kura palīdzību tas ir iespējams, saucas par "gribasspēku". Gribasspēka pielietojums realizējas caur "nodomu" – katram no mums pieejams, un tai pašā laikā noslēpumains un varens maģisks spēks, ar kura palīdzību cilvēka apziņa tieši var ietekmēt realitāti.

Pastāv daudzas prakses, kā attīstīt "iekšējā klusuma" stāvokli. Tas uzkrājas pamazām, līdz kādā brīdī pārņem mūsu apziņu. Katram cilvēkam ir savs kvantitatīvais un laika slieksnis, kas nepieciešams praksei, lai sasniegtu šo "apgaismības" momentu.

Viens no pašiem efektīvākajiem veidiem iekšējā klusuma stāvokļa aktivizācijai un uzkrāšanai ir tas, ko sauc par "hatha-jogu" jeb "spēka jogu" – "sasprindzināta piepūle, kas tiek ilgstoši praktizēta un regulāri atkārtota ilgstošu laika periodu" (Patandžali "Joga sutra").

Hatha-joga – no sanskrita "paškontrole ar spēka palīdzību" – tās piepūles realizācijas vingrošanas metode, kas nāk no senatnes un ko gadsimtu laikā viedie jogi ir noslīpējuši līdz pilnībai.

"Nevar gūt panākumus radža jogā bez hatha-jogas, tāpat kā hatha-joga nevar būt veiksmīga bez radža jogas. Tumsoņas, kas praktizē hatha-jogu bez mērķa sasniegt radža jogu, veltīgi tērē savus spēkus." (Svatmarama "Hatha joga pradipika").

Šoreiz, pirmo reizi, treniņi pēc programmām balstītam uz Pasaules Trīsvienības koda.
Apmācības būs interesantas gan iesācējiem, gan pieredzējušiem praktiķiem.

GRŪTĪBAS PAKĀPES:

Pirmā diena - iesācēja līmenis

Otrā diena - starpposma līmenis

GRAFIKS:

20. maijs (sestdiena) 15.00 – 18.00

21. maijs (svētdiena) 12.00 – 15.00

Informācija ir unikāla - gan tiešsaistes raidījumos, gan ieraksta veidā tā neeksistē un tuvākajā nākotnē nav gaidāma.

Fotografēšana un video ierakstīšana intensīvas laikā nav atļauti. Vienīgais veids, kā uzzināt un apgūt - piedalīties un izmēģināt uz sevīm.

 

CENA: 180 EUR

Norises vieta: Riga Islande Hotel, Ķīpsala 2

REĢISTRĀCIJA: info( at )shakti.lv

Informācijas tālrunis: +371 29787549

Cena: 180 EUR

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}