Shakti
Atpakaļ

Trenings „IZJŪTI SEVĪ VĪRIETI II!” (Advancētais līmenis)

Zināšanu jomas: Tantra

25.-27. septembris 2015.

Šis trenings paredzēts tiem, kas ir izgājuši pirmo vīriešu treningu "Izjūti sevī vīrieti", vai arī aktīvi nodarbojas ar dažādām fiziskās un garīgās attīstības praksēm. Treningā tiks apgūtas advancētas tehnikas, kas atļaus vīriešiem strādāt ar seksuālo enerģiju. Tai skaitā tās būs:

  • Seksuālās enerģijas būtības izzināšana
  • Seksuālās enerģijas kustības ceļi un veidi
  • Seksuālās enerģijas kustības kanāli
  • Ejakulācijas aiztures tehnikas

Visās austrumu praksēs eksistē iekšējās alķīmijas līmenis, kas ietver sevī darbu ar seksuālo enerģiju. Tas ir visu garīgo prakšu pamats. Piemēram, jogas tradīcijā seksuālā enerģija tiek saukta par Odžas, un praktiski visi indiešu skolotāji saviem skolniekiem iesaka to censties saglabāt. Bez tam saglabāta seksuālā enerģija – tas ir jebkura radoša procesa pamats.

Trenings paredzēts vīriešiem, kas jau sasnieguši zināmu līmeni, un vēlas turpināt attīstību.

Treninga formāts – piektdien 18.00-22.00, sestdien un svētdien 11.00-18.00

Grupu vada Artūrs Mhitarjans, ārsts psihoterapeits, dao un tantras meistars. Pēc medicīniskās izglītības iegūšanas 23 gadu vecumā sācis studēt Cigun un ķīniešu filozofiju pie ķīniešu skolotāja Džu. Vēlāk vairākus gadus dzīvojis kopā ar indiešiem, iepazinis hatxa jogu, pranajamu, vēdisko astroloģiju. 1998.gadā apguva ārsta psihoterapeita specialitāti, apmeklēja daudzus starptautiskus seminārus (Žana Bekio, Šarla Žjuslēna, Frenka Forelli). 2000.gadā sāka mācīties pie dao meistara Manteka Čija, kura vadībā apguva iekšējo smaidu, 6 dziedinošās skaņas, mikrokosmisko orbītu, ārstēšanu ar kosmisko enerģiju, iemaņas darbā ar seksuālo enerģiju. 2003.g. turpināja apmācību pie dao meistara Huana Lī: piecu elementu saplūšana, sapņu metodikas, mantras un to pielietošana dzīvē, enerģētiskās vienotības saglabāšana. Tieši Huans Lī palīdzējis Artūram Mhitarjanam izprast Iņ un Jaņ spēku īsteno, dziļo dabu, kā rezultātā viņš 2004. g. izveidoja savu personīgo atveseļošanās metodiku, kas balstīta uz Iņ un Jaņ koncepciju. Kopš 2005.g. vada apmācības Krievijā un Baltijas valstīs. Autors patentētām metodēm potences uzlabošanai un hroniska prostatīta ārstēšanai (patents Nr. 2325894: Prostatīta profilakses un ārstēšanas, un dzimumfunkciju atjaunošanas metode), „Starpenes muskuļu pārvaldīšana ar domas spēka (gribasspēka) palīdzību (autora apliecība Nr. 13292).

Cena: 150 EUR

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}