Shakti
Atpakaļ

Izmanto sava prāta spēku mērķu sasniegšanai

Svētdien 16. oktobrī 2016 plkst. 10.00-18.00

Cik bieži jūs vēlaties kaut ko mainīt savā dzīvē – novājēt, sākt nodarboties ar sportu, veltīt vairāk laika savai profesionālai izaugsmei vai savam hobijam – bet jums tas nekādīgi nesanāk? Nav laika, nav naudas, nevarat sevi piespiest, neizdodas ievērot režīmu: sākšu no no pirmdienas, no nākamā mēneša, no jaunā gada – tās visas ir mūsu prāta spēles, kas neļauj mums sasniegt mūsu mērķus.
Šajā seminārā jūs iemācīsieties izmantot savu prātu, lai tas jums palīdzētu sasniegt savus mērķus, nevis traucētu. Karīnas Margoles izstrādātā metodika apvieno sevī jaunākās atziņas psiholoģijā, austrumu filosofiju un meditācijas – sevis labākai izprašanai.

Ko jūs iegūsiet no šī semināra:

  • Izpratni, kā ieviest dzīvē izmaiņas, kas varēs saglabāties ilgu laiku
  • Labāku izpratni par to, kā strādā prāts un kā to izmantot savu mērķu sasniegšanai
  • Tālākās darbības plānu, ko jūs izstrādāsiet, izejot no savām individuālām vajadzībām un īpatnībām
  • Izpratni, kas jums patiesi ir svarīgs jūsu dzīvē, jūsu vērtības
  • Izpratni par jūsu prāta ierobežojumiem, kas traucē jums dzīvē attīstīties, un kā ar tiem strādāt
  • Dažus instrumentus, kurus jūs varēsiet izmantot turpmākā savā dzīvē, ja atkal "iestrēgsiet"

Treningu vada Karīna Margole, dzīves un biznesa koučs, Starptautiskās Kouču federācijas loceklis. Karīna no 7 gadu vecuma nodarbojas ar jogu un meditācijām, izgāja Šivas lekciju kursus, un seminārus pie Premarthas un Svarup, Anišas Dillon, Prašantama, Prem Sambhavo. Vairākas reizes veikusi svētceļojumus uz Indiju, un piedalījusies senos vēdiskajos rituālos Guru Prakašananda Tīta Maharadža ašramā. 17 gadu vecumā pārbrauca uz Lielbritāniju, kur mācījās psiholoģiju, koučingu, darbam ar komandām dažādās biznesa sfērās. Savā darbā Karīna izmanto rietumu un austrumu pieejas mērķu sasniegšanai un dzīves harmonizācijai.

Cena: 35 EUR

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}