Shakti
Atpakaļ

Japāņu sejas masāža

Efekts, kas ir redzams jau pēc pirmā seansa, kā arī dziļas relaksācijas un atjaunošanas sajūta.

Ilgums: 60 min.

Japāņu "IMPERATORU" sejas masāža ir sena skaistuma saglabāšanas māksla, kas tiek  nodota no meistara māceklim kopš XV gadsimta vidus.

Šī tehnika, kura piepilda Jūs ar enerģiju, apvieno sevī seno Japānas masāžu Anma, akupunktūru un limfodrenāžu. Tehnika, kura  ietver sevī arī galvas  un kakla masāžu, kas savukārt veicina atslābināšanos visā ķermenī, atbrīvo no kaitīgam vielām un toksīniem, atjauno sejas ādu,  stimulē sejas nervus, uzlabo asinsriti.

Padara ādu gludāku, elastīgāku, spīdošāku. Uzlabo ādas spēju aizturēt mitrumu, aizkavē un samazina novecošanas procesu. Pateicoties Japāņu imperatorēm, kuras deva īpašu priekšroku šai masāžai, šī tehnika kļuva pazīstama un neaizvietojama mūsdienās. Sejas masāža stimulē enerģētiskos meridiānus, kas savukārt līdzsvaro un harmonizē iekšējo orgānu stāvokli. Tā ir spēcīga un tajā pašā laikā maiga sejas ādas kopšana. Tās ir vienkāršas masāžas tehnikas,  kas ietekmē enerģētiskus meridiānus un punktus, un kombinējot tos ar  limfodrenāžu, tie palīdz bez ķirurģiskas iejaukšanās sasniegt liftinga efektu.

Imperatoru sejas masāža ir vislabākā no zināmām dabīgām metodēm, kā uzlabot ādas kvalitāti un palēnināt  novecošanās procesu, kas ir sasniedzams ar šīs masāžas  regulāru sesiju.

Cena: 35 EUR

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}