Shakti
Atpakaļ

Jogas brauciens - Brīnumainā Kerala

6.-21. februārī 2015. Jogas ceļojums uz Indiju. Karmas attīrīšana! Svētība partnerattiecībām un laimīgai ģimenes dzīvei. Lielā Šivas nakts senā templī. 16 dienas pa Rāmas pēdām!

Mēs dodamies uz Indijas dienvidiem, ko sauc par «Dievu zemi».

Tas ir Indijas pats dienvidu štats un skaitās Ajūrvēdas dzimtene. Šeit mēs satiksimies ar senām svētvietām, neskartu dabu, nebeidzamiem okeāna plašumiem un dāsnu sauli. Īpaši vērtīgi tas ir mūsu aukstās ziemas dēļ, kad organismam tik ļoti nepieciešama saules gaisma un vitamīni.

Mūsu programma ir sastādīta tā, lai šo 16 dienu laikā jūs gūtu maksimālu labumu gan ķermenim, gan garam: apmeklēt senās svētnīcas, attīrīt karmu, ar prieku nodarboties ar jogu, atveseļoties ar Ajurvēdas procedūru palīdzību, atpūsties saulē pie okeāna, uzkrājot spēkus un atrast iedvesmu, lai atjaunotos!

Ķermenim: mēs uzturēsimies okeāna krastā nelielā, mājīgā viesnīcā ar privāto pludmali. Modīsimies šalcot okeānam, dzirdot kokosa palmu lapu čaukstoņu un tropisko putnu dziesmas.

Nodarbosimies ar jogu un pranajamu, elpojot svaigo rīta gaisu.
Katru dienu ajurvēdas masāža, kas atjauno ķermeni un noņem spriedzi.
Dzersim svaigas augļu sulas un baudīsim keralas virtuvi tieši okeāna krastā.
Pavizināsimies ar ziloņiem, ar laivu peldēsim pa gleznainajiem, klusajiem ezeru ūdeņiem, ko veido daudzās upju grīvas, ietekot jūrā. Krastos redzamas kokosa palmu plantācijas. Dzīve šeit ir mierīga un nesteidzīga tāpat kā daudzus tūkstošus gadus atpakaļ.
Būs iespēja privātajai fotosesijai pie Raimonda Kļaviņa!

Dvēselei un garam: katru vakaru klausīsimies Ramakathu, brīnumaino stāstu par Rāmu. Apmeklēsim senus tempļus un svētas spēka vietas, kurām ir milzīga nozīmē Vēdiskajās tradīcijās:

  • Mahašivaratri (17.februāra nakts) – vienu reizi gadā tiek svinēta Lielā Šivas nakts. Ļoti labvēlīgi skaitās šajā naktī negulēt, bet vērsties pie Šivas ar lūgšanām. Šo nakti mēs pavadīsim ļoti senā templī, kur Šivam rituāli tiek veikti jau tūkstošiem gadu.
  • Ceļojums uz Kanjakumari (1diena). Tas ir pats Indijas dienvidu punkts, kur satiekās „trīs jūru” ūdeņi. Tā ir spēka vieta, kur saullēktā mēs mazgāsimies okeāna ūdenī, lai nomazgātu negatīvo karmu. Pēc tam ar prāmi peldēsim uz salu-klinti, kur meditējusi dieviete Kumari un Swami Vivekananda. Atpakaļceļā apmeklēsim vienu no pasaules brīnumiem – koka templi Sučinadram, kur pats dievu valdnieks Indra attīrījies no lāsta (mēs arī sekosim viņa piemēram).
  • Ammas templis (1 diena). Indijas svētajai Ammai piemīt bezgalīga beznosacījuma mīlestība. Viņa dod cilvēkiem daršanu, tos apkampjot un piekļaujot pie Savas sirds. Ammas mīlošais apskāviens cilvēkiem palīdz atvērt savas sirdis. 

 

  • Minakši templis Madurajā (2 dienas). Viens no lielākajiem un ievērojamākajiem Indijas tempļiem veltīts Šivam un Parvati. Šī ir vieta, kur Šakti enerģija ir fiziski jūtama. Mēs apmeklēsim šo templi saulrietā un saullēktā, kad šeit notiek unikāls rituāls: Šiva, „lai radītu, dodās uz Parvati guļamistabu”, bet no rīta Šiva pamet viņas guļamistabu. Šī tempļa apmeklējums dod Šivas un Parvati svētību laimīgai un harmoniskai ģimenes dzīvei.
  • Apmeklēsim augstāko templi klintīs – Tiruparakundram, kas veltīts Murugana kāzām. Veicot šo svētceļojumu, mēs nokļūstam aizsaulē, izmainot savu apziņas stāvokli. Saņemam svētību atrast labu vīru/sievu vai nostiprināt laulību. 

 

  • Ramešvaram (1 diena) – viena no Indijas svētākajām vietām. Saullēktā mēs apmazgāsimies okeānā un 22 svētajās akās tempļa teritorijā. Skaitās, ka šīs akas izraka pats Rama apmēram 9 tūrkstošus gadu atpakaļ. Šo aku ūdens nomazgā daudzu iemiesojumu negatīvo karmu. Pēc apmazgāšanās ir sajūta it kā no jauna būtu piedzimis! 

Divas galvenās svētllietas templī ir 2 Šiva lingami. Saskaņā ar leģendu, pirmo lingamu izveidoja Sita, bet otru no svētā Kailasa kalna pēc Ramas lūguma atnesa Hanumans.

No šīs vietas sākās Rāmas tilts

Ceļojuma cena 16 dienām: 2200 eiro

Cenā iekļauts: vīza, lidojums un visi pārbraucieni Lux autobusā, kas minēti programmā, uzturēšanās 2-vietīgā numuriņā, 10 ajūrv;edas masāžas reizes, jogas nodarbības un lekcijas, visas ekskursijas, šofera un gida pakalpojumi.

Nav iekļauts: ēšana un dzeramais ūdens, dzeramnauda, konsultācijas, fotosesija, un privātie izdevumi.

Vietu skaits ierobežots: ne vairāk kā 15 cilvēku.

Apmaksas kārtība:

  • 1) Avanss līdz 30. novembrim – 900€
  • 2) Līdz 15.janvārim – pilna summa

Sīkāku informāciju lūdzu jautājiet: Viktorija Darakova

+37129250994, v.darakova( at )gmail.com

Стоимость путешествия 16 дней: весь бюджет 2200 евро

В стоимость включено: виза, перелет, переезды на автобусе Lux по программе, проживание в 2х местном номере, 10 аюрведических массажей, занятия йогой и лекции, все экскурсии, услуги водителей и гида.

Не включено: питание, питьевая вода, пожертвования, чаевые, консультации и фотосессия.

Количество мест ограничено: не более 15 человек.

Порядок оплаты:

Аванс до 30 ноября - 900 евро
Полная оплата до 15 января - (2200€-900€ аванс-75€ виза=1225€)

Cena: 2200 EUR (cena 16 dienām)

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}