Shakti
Atpakaļ

JOGAS CEĻOJUMS UZ INDIJAS KERALU AR VIKTORIJU

2017.gada 28.01.-11.02.

Karmas attīrīšana! Svētība partnerattiecībām un laimīgai ģimenes dzīvei!

ॐ Mēs dodamies uz Indijas dienvidiem, ko sauc par «Dievu zemi». Tas ir Indijas pats dienvidu štats un skaitās Ajūrvēdas dzimtene. Šeit mēs satiksimies ar senām svētvietām, neskartu dabu, nebeidzamiem okeāna plašumiem un dāsnu sauli. Īpaši vērtīgi tas ir mūsu aukstās ziemas dēļ, kad organismam tik ļoti nepieciešama saules gaisma un vitamīni.

Mūsu programma ir sastādīta tā, lai šo 16 dienu laikā jūs gūtu maksimālu labumu gan ķermenim, gan garam: apmeklēt senās svētnīcas, attīrīt karmu, ar prieku nodarboties ar jogu, atveseļoties ar Ajurvēdas procedūru palīdzību, atpūsties saulē pie okeāna, uzkrājot spēkus un atrast iedvesmu, lai atjaunotos!

ॐ Ķermenim: mēs uzturēsimies okeāna krastā nelielā, mājīgā viesnīcā ar privāto pludmali. Modīsimies šalcot okeānam, dzirdot kokosa palmu lapu čaukstoņu un tropisko putnu dziesmas.

  • Nodarbosimies ar jogu un pranajamu, elpojot svaigo rīta gaisu.
  • Katru dienu ajurvēdas masāža, kas atjauno ķermeni un noņem spriedzi.
  • Dzersim svaigas augļu sulas un baudīsim keralas virtuvi tieši okeāna krastā.
  • Pavizināsimies ar ziloņiem, ar laivu peldēsim pa gleznainajiem, klusajiem ezeru ūdeņiem, ko veido daudzās upju grīvas, ietekot jūrā. Krastos redzamas kokosa palmu plantācijas. Dzīve šeit ir mierīga un nesteidzīga tāpat kā daudzus tūkstošus gadus atpakaļ.
  • Būs iespēja privātajai fotosesijai pie Raimonda Kļaviņa!

ॐ Dvēselei un garam: Apmeklēsim senus tempļus un svētas spēka vietas, kurām ir milzīga
nozīmē Vēdiskajās tradīcijās. Un katru vakaru klausīsimies Ramakathu, brīnumaino stāstu par Rāmu.
  • Ammas templis (1 diena). Indijas svētajai Ammai piemīt bezgalīga beznosacījuma mīlestība. Viņa dod cilvēkiem daršanu, tos apkampjot un piekļaujot pie Savas sirds. Ammas mīlošais apskāviens cilvēkiem palīdz atvērt savas sirdis. http://scriptures.ru/amma/
  • Ceļojums uz Kanjakumari (1diena). Tas ir pats Indijas dienvidu punkts, kur satiekās „trīs jūru" ūdeņi. Tā ir spēka vieta, kur saullēktā mēs mazgāsimies okeāna ūdenī, lai nomazgātu negatīvo karmu. Pēc tam ar prāmi peldēsim uz salu-klinti, kur meditējusi dieviete Kumari un Swami Vivekananda. Atpakaļceļā apmeklēsim vienu no pasaules brīnumiem – koka templi Sučinadram, kur pats dievu valdnieks Indra attīrījies no lāsta (mēs arī sekosim viņa piemēram).

ॐRamešvaram (1 diena) – viena no Indijas svētākajām vietām. Saullēktā mēs apmazgāsimies okeānā un 22 svētajās akās tempļa teritorijā. Skaitās, ka šīs akas izraka pats Rama apmēram 9 tūrkstošus gadu atpakaļ. Šo aku ūdens nomazgā daudzu iemiesojumu negatīvo karmu. Pēc apmazgāšanās ir sajūta it kā no jauna būtu piedzimis! Divas galvenās svētllietas templī ir 2 Šiva lingami. Saskaņā ar leģendu, pirmo lingamu izveidoja Sita, bet otru no svētā Kailasa kalna pēc Ramas lūguma atnesa Hanumans. No šīs vietas sākās Rāmas tilts" http://www.youtube.com/watch?v=eomP4Cli_Qw

ॐMinakši templis Madurajā (1 dienas). Viens no lielākajiem un ievērojamākajiem Indijas tempļiem veltīts Šivam un Parvati. Šī ir vieta, kur Šakti enerģija ir fiziski jūtama. Mēs apmeklēsim šo templi saulrietā un saullēktā, kad šeit notiek unikāls rituāls: Šiva, „lai radītu, dodās uz Parvati guļamistabu", bet no rīta Šiva pamet viņas guļamistabu. Šī tempļa apmeklējums dod Šivas un Parvati svētību laimīgai un harmoniskai ģimenes dzīvei.

Apmeklēsim augstāko templi klintīs – Tiruparakundram, kas veltīts Murugana kāzām. Veicot šo svētceļojumu, mēs nokļūstam aizsaulē, izmainot savu apziņas stāvokli. Saņemam svētību atrast labu vīru/sievu vai nostiprināt laulību.

Būs iespēja saņemt astroloģisko konsultāciju, uzzināt savus karmiskos uzdevumus un Drakonu. http://yantra.mozello.com/home/konsultacijas/karmiska-astrologija/

Ceļojuma cena 16 dienām: 1450 eiro (mūsu pastavigiem ceļabiedriem būs bonus-atlaide)
Cenā iekļauts: uzturēšanās 1 vai 2-vietīgā numuriņā, 10 ajūrvedas masāžas reizes, visi pārbraucieni Lux autobusā, kas minēti programmā, jogas nodarbības un lekcijas, visas ekskursijas, šofera un gida pakalpojumi.
Nav iekļauts: vīza 65€, apdrošinašāna 15€, ēšana un dzeramais ūdens 10-15€ dienā, dzeramnauda, konsultācijas, fotosesija, un privātie izdevumi. Lidojums Rīga-Trivandrums (var iegadāt no 675 €)

Vietu skaits ierobežots: ne vairāk kā 15 cilvēku.
Apmaksas kārtība:
1) Avanss līdz 15. novembrim – 900€
2) Līdz 5.janvārim – 550€

Sīkāku informāciju lūdzu jautājiet: Viktorija Darakova
+37129250994 v.darakova( at )gmail.com

Cena: 1450 EUR

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}