Shakti
Atpakaļ

Joga iesācējiem ar Viktoriju Darakovu "5 enerģijas avoti"

Zināšanu jomas: Joga

No 7.septembra 2020.g. pirmdienās 19.00

Ir iespēja pievienoties online formātā

Nodarbības notiek klātienē mūsu centra jogas zālē, taču klātienes dalībnieku skaits ir ierobežots ar 15 cilvēkiem - sakarā ar valdības rīkojumu. Tādēļ ir iespēja nodarboties arī ONLINE režīmā, izmantojot ierakstu. Lai iegūtu piekļuvi online nodarbībām, jāveic maksa par 1 mēnesi - pie tam 1 nodarbība šajā gadījumā būs bonusā (bezmaksas). 1 mēneša (4 nodarbības) online dalība būs tikai 30 EUR. Apmaksu iespējams veikt ar karti vai skaidrā naudā Shakti centrā, ar bankas pārskaitījumu.

___

Dažādu dzīves aspektu izpēte saskaņā ar Vēdiskajām zināšanām un Jogu.
 
Jogas senās gudrības māksla palīdz saglabāt veselību un spēkus, harmoniski mijiedarboties ar iekšējo un ārējo pasauli, sasniegt miera un līdzsvara stāvokli.
 
 • Kā sākt justies daudz labāk?
 • Palielināt dzīves apgriezienus?
 • Vairāk paspēt un mazāk nogurt!
 • Izbaudīt dzīvi! 
Mūsu veselība - fiziskā un garīgā - ir pakļauta konkrētiem likumiem. Ja mēs tos ievērosim, veselība sāks strauji uzlaboties. Ja nē -mums kļūs arvien grūtāk .
 
Lai radītu pareizus paradumus un prasmes, vajadzīga enerģija, laiks, neatlaidība un atbalsts. KOPĀ - VIENMĒR IR VIEGLĀK.
 
Mūsu nodarbības sākas ar fiziski nesarežģītiem, bet efektīviem vingrojumiem un praksēm. Priekš jebkura sagatavotības līmeņa. Mēs veiksim: 
 
 • kompaktus fizisku vingrinājumu kompleksus (locītavu, mugurkaula, gremošanas sistēmai )
 • vienkāršas elpošanas prakses, kas palielina enerģiju
 • fiziskā un psiholoģiskā stresa mazināšanas tehniku
 • prakses, kas palīdz aizmigt un pamosties
 • tehnikas, kas palīdz atbrīvoties no negatīvām emocijām
 • veselīgas diētas un ēšanas režīma principus 
 • pieejamas un efektīvas metodes organisma tīrīšanai
 • vienkārša, bet iedarbīga fitoterapija

Mūsu nodarbības sākas:

 • Ar praktiskiem vingrinājumiem dzīvības enerģijas tonusa un spēku atjaunošanai, lai justos moži un nenogurdināmi.
 • Mugurkaula kā ķermeņa veselības pamata stiprināšanu.
 • Atbildi uz jautājumu, kāpēc ir tik maz spēka un kur gūt enerģiju?

Joga palīdz izprast, kur paliek mūsu dārgā enerģija un kā papildināt tās krājumus. Hatha jogā darbs ar ķermeni balstās uz zināšanām, kā cilvēks ir iekārtots enerģētiskajā līmenī. Apgūstot zināšanas, kā mēs esam iekārtoti, mēs varam saprātīgi sakoriģēt savu miegu, uzturu, elpošanu un fizisko slodzi.

Jogas nodarbībām nav vajadzīgi trenažieri, hanteles un skrejceliņi – mūsu ķermenis kalpo pats sev par trenažieri. Tajā viss ir harmonisks un samērīgs. Jogas praksē pastāv daudz komplekso vingrojumu, tādi, kā Sveiciens Saulei vai Piecas Tibetas Pērles, kurus var izpildīt visa mūza garumā, tādā veidā saglabājot savu veselību.

Starp citu, apzīmējums „asana" nozīmē dabiska, ērta poza. Ja cilvēkam šāda poza nešķiet ērta, tātad viņa dabiskais stāvoklis ir zudis. Caur Asani vingrojumiem mēs sev atgriežam dabisko veselības stāvokli. Fiziskais uztveres līmenis nav vienīgais, bet pats pirmais, rupjais. Kad šī prakse un attīrīšanās paver citus, daudz smalkākus uztveres līmeņus, Dzīve kļūst plašāka, interesantāka un bagātāka. Tāpēc Jogu dēvē par Patiesības izzināšanas zinātniski praktisko metodi. Lūk, metode – ņem, dari un pats pārliecināsies, ka izdodas.

Joga nepieder ne pie viena no reliģijas konfesijām un nevienu no tām nenoliedz. Tā ir zināšanu sistēma, bet nevis ticība. Ja jūs esat pareizticīgais, esiet labs pareizticīgais, ja katolis – esiet labs katolis. Jebkuras reliģiskajās konfesijas pamatā ir vieni un tie paši Patiesības graudi.

Nodarbības vada Viktorija Darakova krievu valodā.

Lūgums pierakstīties pa tel. 67228233 vai 28635980 (12.00-20.00), vai e-pastu: info( at )shakti.lv

Cena: 10 EUR

Speciālisti:

Komentāri

Labdien! Ir jau 2018.g 13.februāris,sakiet lūdzu vai šobrīd jūsu centrā ir pieejamas jogas nodarbības iesācējiem, vienalga krievu vai latviešu valodā.Ja ir, kurās dienās un kādā laikā? Paldies jau iepriekš! Jauku dienu vēlot, ar cieņu, Dace

Dace

Labdien, nodarbības iesācējiem notiek pirmdienās plkst. 18.00-19.30. Droši varat pievienoties!

Juris Ērenpreiss

Labdien! Vai Tuvàkajà laikà Jums plànojas jauna grupa iesàcèjiem??

Agnese

Labdien, pagaidām pavisam jauna grupa neplānojas, bet Jūs droši varat pievienoties grupai pirmdienās 18.00: pusstundu teorija tur ir ciklu veidā (piem., tagad - par miegu), un vingrošanas daļai - tai jau vienmēr var pievienoties, pirmdienās nav nekāds sarežģīts līmenis:)

Juris Ērenpreiss

Labdien! Vai uz Joga iesācējiem, kas sāksies 11.09.17.ir iepriekš jāpiesakās? Paldies

Agnese

Labdien, iepriekšēja pieteikšanās nav obligāta - varat vienkārši nākt uz nodarbībām.

Juris Ērenpreiss

Labdien! Vai jogu iesācējiem ( nodarbības sākot no 11.09. ) var apmeklēt nevis katru nedēļu, bet, piemēram, reizi divās nedēļās? Tad arī maksāt attiecīgi par katru reizi atsevišķi?

Madara

Labdien, jā - protams, tas ir iespējams.

Juris Ērenpreiss

vai tuvākajā laikā tiks ieviesta joga iesācējiem. lv valodā?

elvita

Labdien, tiek plānots uzsākt jogu iesācējiem latviešu valodā ar 2016.g. rudeni.

Juris Ērenpreiss

Labdien! Vēlos uzzināt, vai ar 19.oktobri vēl iespējams pievienoties jogas nodarbībām iesācējiem; pirmdienās 17:30? Paldies! Ar cieņu, Ieva

Ieva

Labdien, Ieva. Droši varat pievienoties, nekas vēl nav nokavēts. Tikai 19. un 26. oktobrī ir nelielas izmaiņas nodarbību sākuma laikos: tā kā nodarbību vadītāja Viktorija dodas uz jogas terapijas kursiem uz Pēterburgu, viņu aizvietos mūsu cita pasniedzēja Karīna, un abas grupas uz šiem diviem datumiem tiek apvienotas vienā grupā plkst. 18.00 (būs tikai vingrošana jeb hatha joga bez teorijas, kā tas ir parasti). No 2. novembra atkal būs 2 grupas: 17.30 un 18.30, ar pusstundas teoriju, un stundu vingrošanu. Ar cieņu, Juris

Juris Ērenpreiss

Labdien! Sakiet lūdzu, vai var pievienoties Jogas grupai iesācējiem ar 05.oktobri?

Irina

Labdien! Noteikti var pievienoties, droši nāciet. Grupā plkst. 17.30 ir nedaudz vairāk cilvēku, grupā plkst. 18.30 - nedaudz mazāk un brīvāk būs vingrot, bet varat arī pirmajā grupā, vieta vēl ir. Paklājiņi mums ir (bet var ņemt arī savējo, ja tāds ir), līdzi ņemiet ērtas drēbes vingrošanai.

Juris Ērenpreiss

Labdien! Sakiet lūdzu vai piektdienās nodarbības "Joga tiem, kam pāri 50"; no pl.16:30 līdz 18iem notiek latviešu valodā? Un vai iepriekš ir jāpiesakās?

Alise

Labdien, nodarbības notiek krievu valodā, iepriekš jāpiesakās nav, un pensionāriem šīs nodarbības ir bez maksas.

Juris Ērenpreiss

Sveiki. Vēlējos uzzināt vai jogas nodarbības notiek arī brīvdienās?

Laura

Labdien, jogas nodarbības brīvdienās pie mums centrā nenotiek.

Juris Ērenpreiss

Labdien, vai jogu iesācējiem Jūs piedāvājat tikai krievu valodā?

Agate

Labdien, jā - šobrīd jogu iesācējiem piedāvājam tikai krievu valodā.

Juris Ērenpreiss

Labdien, velejos noskaidrot kad saksies Joga iesācējiem? vai nodarbības notiek tikai Krievu valodā vai ari Latviešu valodā? Un kā varētu pieteikties?

Guna

Labdien, joga iesācējiem sākas katru rudeni, šajā sezonā tā sākās oktobra beigās. Notiek krievu valodā. Pieteikties var, zvanot pa tel. 67228233, 28635980, e-pastu: info( at )shakti.lv

Juris Ērenpreiss

Sveiki. Vai ir nodarbibas uz jogu lv valoda iesacejiem?

sanita

Labdien, šobrīd šādas nodarbības notiek tikai krievu valodā.

Juris Ērenpreiss

Labvakar, Vēlos uzzināt, kad tiek plānota jauna jogas iesācēju grupa darba dienu vakaros? sākot Jauno gadu, radās apņemšanās nodarboties ar jogu.Paldies.

Bea

Labdien, jogas grupas iesācējiem tiek uzsāktas ik rudeni.

Juris Ērenpreiss

Labdien, vēlējos uzzināt, vai jums ir arī kāda agrā grupa, uz kuru varētu iet pirms darba, respektīvi sākt līdz 7:00 no rīta?

Laura

Labdien, tā kā grupai plkst. 7.00 nebija īpašas piekrišanas, tad tā tika atcelta. Ja Jums ir vēlēšanās apmeklēt šādu grupu, lūdzu uzrakstiet mums uz info( at )shakti.lv, un ja būs pietiekami interesentu, mēs atkal atsāksim tādu grupu.

Juris Ērenpreiss

Labdien :) Gribēju pajautāt, kādas būs cenas un vai iepriekš ir kaut kā jāpiesakās? Vai var iet, kas grib? Vai jūs veidojat grupas? Jauku dienu vēlot, Sanita

Sanita

Labdien, Sanita Nodarbību maksa ir 5 Ls (7.15 EUR), var visi gribētāji droši nākt, iepriekš īpaša pieteikšanās nav vajadzīga! Grupas veidojam atkarībā no tā, cik daudz cilvēku sanāks. Lūdzu ņemiet līdzi ērtu tērpu, ko pārģērbt; čībiņas un jogas paklājiņi mums ir, bet var arī droši ņemt savējos, ja tā vairāk iet pie sirds:) Lūdzu ņemiet vērā, ka nodarbības notiks krievu valodā (30 min. teorija un 60 min. hatha joga jeb vingrošana). Ar cieņu, Juris

Juris Ērenpreiss

Labdien! Kad saksies Joga iesācējiem nodarbības? Un kādā dienas laikā tās tiek plānotas?Ar cieņu,Santa

Santa

Labdien! Jogas nodarbības iesācējiem sāksies no 21. oktobra, pirmdienās plkst. 18.00-19.30. Sastāvēs no pusstundas teorijas (jogas pamatprincipi), un stundas vingrošanas (hatha joga).

Juris Ērenpreiss

Ja vēlaties dot komentāru vai uzdot kādu jautājumu, lūdzu aizpildiet formu.

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}