Shakti
Atpakaļ

Jogas-seminārs Turcijā ADRASAN 2015!

Vada Viktorija Darakova/ 2015.gada 12.-20.jūnijs/ 7 dienas un 8 naktis. Šī ir iespēja, intensīvi nodarbojoties ar jogu, „pārlādēties”, nomest sakrājušos spriedzi, nogurumu un kārtīgi piepildīties ar dzīves enerģiju!

ॐ Programmā ietilpst 2-3 nodarbības katru dienu:

No rīta plkst. 6:00-8:00

  • Iesildīšanās, lai pamostos un pārkārtotu organismu
  • Pranajama – elpošanas prakse, kas palielina organisma rezerves Asanu vingrojumi, ka palīdz piesaistīt enerģiju un paaugstināt tās līmeni

Pēcpusdienā plkst.13:00-15:00

  • Mākslas terapija – jantru un mandalu zīmēšana

Vakarā plkst. 18:30-20:00

  • Apzināto kustību prakse un citi efektīvas pašregulācijas paņēmieni Padziļināta pašu galveno Asanu pārstrāde
  • Meditācija, Joga Nidra un citas ļoti dziļas atslābināšanās metodes

Mēs nodarbosimies ar unikāliem vingrojumiem, kas palīdzēs atbrīvot zemapziņu un ķermeni no stresa un negatīvām emocijām. Elpošanas vingrojumi, kas atjauno pareizu plaušu un audu elpošanu. Nodarbības būs maksimāli noderīgas, efektīvas, ekoloģiskas un veidotas tā, lai pakāpeniski palielinātu slodzi un paceltu enerģiju no zemākajām čakrām uz augšējām. Gaisotne labvēlīgi noskaņos uz dziļām, nopietnām nodarbībām, bet ikdienas intensīvā jogas prakse sniegs jūtamu rezultātu. Atslēgšanās no ikdienas rūpēm, saule, augļi un peldēšana siltajā jūrā palīdzēs pilnīgi „pārlādēties”!

ॐ Ko Jūs rezultātā iegūsiet?

Jūs atgriezīsieties mājās krietni labākā fiziskā un psiholoģiskā stāvoklī. Jūs tiksiet vaļā no ierastā hroniskā noguruma un saņemsiet enerģijas lādiņu daudziem mēnešiem uz priekšu. Ļoti dziļa atslābināšanās sniegs iespēju atgriezties pie spēcīgāka enerģijas avota, kā arī turpināt dzīvot un radīt tālāk. Atradīsies risinājumi uz vairākiem jautājumiem, bet dzīve iegūs jaunas krāsas.

ॐ Kur notiks seminārs?

ADRASAN – tā ir neliela turku pilsētiņa Vidusjūras piekrastē, kas ir ieskauta ar kalniem un priežu mežu.

Uz šo vietu ligzdoties peld lielie jūras bruņurupuči. Tāpēc, paldies bruņurupučiem! Lielas viesnīcas un tusiņi šeit ir aizliegti, bet oļu pludmale ir Eiropas Vides aģentūras aizsargājama teritorija.
Starpcitu, vai Jūs kādreiz esiet redzējuši īstus jūras bruņurupučus?

Šī ir brīnišķīga vide Eko-atpūtai un jogas nodarbībām. Šeit nav iereibušu tūristu un skaļas mūzikas naktīs, bet ir komforts, dievišķa daba un nošķirtība no civilizācijas. Šī vieta palīdz atslābināties, atveseļoties un kvalitatīvi atpūsties no pilsētas rosības.

No vēja sīku oļu pludmali un guļamkrēslus pie paša ūdens pasargā mierīgs līcis. Ūdens šeit ir tik dzidrs, ka var saskatīt 25 metru dziļu dibenu. Katru dienu viesnīcā Jūs sagaidīs zviedru galds ar izciliem veģetāriešu ēdieniem, svaigiem augļiem un dārzeņiem.

Maksa: pilna cena vienam dalībniekam - 850 €.

1. Lidojuma – 300 . Rīga (12JUN 15:40) – Stambula – Antālija (12JUN 21:35). Mums tiek pasūtīta grupas biļete 25 cilvēkiem.

2. Joga un organizācija 200 . Cenā ietilpst 2-3 jogas nodarbības (no rīta plkst. 6:00-8:00, pēcpusdienas mākslas terapija, vakarā plkst.18:30-20:00).

3. Uzturēšanās un ēdināšanu 400 $. Uzturēšanās divvietīgajā numurā (8 naktis) ar brokastīm, launagu un vakariņām.

Transfērs: pamatgrupai transfērs ietilpst samaksā. Tiem, kas atlido ar citiem reisiem, atsevišķais transfērs izmaksās apmēram 15-20 €.

Īpašas cenas ceļotājiem ar bērniem! Vienam bērnam vecumā no 0 līdz 6 gadiem – uzturēšanās viesnīcā ir bezmaksas. Vienam bērnam vecumā no 6 līdz 12 gadiem – atlaide 50%.

Papildus ekskursijas: Turku pirts „Hamam” ar ārstnieciskajiem dubļiem un masāžu (40 €), dienas pārbrauciens ar kuģīti, antīkās pilsētas „Olimpus” pilsdrupu apskate (30 €), nakts ekskursija ar kāpšanu leģendārajā kalnā „Himera” (20 €).

Apmaksas kārtība:

  • Līdz 15. aprīlim – avanss 400 €  
  • Līdz 30. maijam – 200 € + 400$

Pieraksts un reģistrācijadarakova( at )inbox.lv

Jautājumi: +371 29250994, Viktorija Darakova

 

Cena: 850 EUR

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}