Shakti
Atpakaļ

Juris Ērenpreiss

Zināšanu jomas: Ajurvēda, Astroloģija, Joga, Tantra

1998. gadā beidzu studēt Latvijas Medicīnas akadēmijā un tajā pašā gadā satiku savu pirmo jogas skolotāju – Šivu. Kopš tā laika es pastāvīgi pētu dažādus jogas aspektus. Kā ārstam man īpaši tuva ir Ajurvēda – sena vēdu mācība par dzīvi un veselību

Mana specializācijas joma - vīriešu dzimumorgānu darbības un seksuālie traucējumi (androloģija). 2003. gadā es par šo tēmu aizstāvēju doktora disertāciju, bet pēc tam 4 gadus šajā specializācijas jomā strādāju Zviedrijā, vēlāk tiku ievēlēts par Eiropas Androloģijas Akadēmijas īsteno locekli.

Mani vienmēr ir interesējusi iespēja apvienot senās Ajurvēdas zināšanas ar mūsdienu medicīnas sasniegumiem, lai atrastu optimālu veidu, kā palīdzēt cilvēkiem izārstēties un saglabāt veselību. Vairāk kā desmit gadu ilgā ārsta prakse mani ir pārliecinājusi, ka uz slimības cēloņa novēršanu ir vērsta vienīgi Ajurvēda un, apvienojot šo metodi un pieeju ar mūsdienu medicīnas iespējām, ir iespējams izārstēt arī neizdziedināmo. Pats uz sevis esmu izmēģinājis dažādas ajurvēdiskas ārstnieciskās un atjauninošas procedūras, ieskaitot Pančakarmu, un to fantastiskie rezultāti mani ir pārliecinājuši tik tālu, ka varu tās ieteikt saviem pacientiem.

Papildus tādiem vēdisko zināšanu aspektiem kā vēdiskā astroloģija un numeroloģija īpaši mani interesē Tantra. Es izprotu Tantru kā zinātni, kas pēta individuālā „Es" saikni ar Pastāvēšanas būtību. Tantra atver sirdi un ceļu uz harmoniju un laimi. Tantrista ķermenis un dvēsele vibrē unisonā ar visa Visuma vibrācijām, jo Tantra – tā ir brīva enerģijas plūsma, enerģijas apmaiņa ar visiem Visuma elementiem. Tantras pasniedzēji no Ošo telpas un Diāna no Šakti centra man atklāja šo ceļu. Un mans Guru turpina mani vadīt šajā ceļā. 2009. gada pavasarī Indijā saņēmu iesvētību parampariskajā tradīcijā (vēdiskajās zināšanās) un Ajurvēdā no sava Guru Shri Shri Swami Prakashanand Saraswati Teet Maharaj. Kopā ar iesvētību un „Krišnas" vārdu saņēmu uzdevumu kalpot citiem cilvēkiem, nododot viņiem to gaismu un mīlestību, ko esmu saņēmis no saviem Skolotājiem. Tas ir tas, ko cenšos darīt savā ikdienas darbā mūsu centrā.

Programmas

Kursi un apmācības

Konsultācijas

Meditācijas

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}