Shakti
Atpakaļ

"Laxmi uguns rituāls"

9. aprīlī plkst. 10:00 Shakti centrā

Vēdisko svētku Navratri ietvaros mēs Jūs aicinam uz uguns rituālu, kas ir veltīts dievietēm Laxmi, Saraswati un Durgai!

Durga kurē apakšējās 3 čakras, kas atbild par mūsu ego, izdzīvošanas instinktu, materiālām vēlmēm, un visām bailēm, kas ar to saistīts, tai skaitā nāves bailēm - šeit koncentrējas mūsu galvenie "'dēmoni", tādēļ Durga ir tā dieviete, kas vēdiskajā tradīcijā spēj iznīcināt dēmonus.

Kad cilvēks ir ticis galā ar šiem dēmoniem, tad enerģija var pacelties līdz sirds čakrai, kuru kurē Laxmi - mīlestības, pārticības, laimes un gandarījuma dieviete, jo cilvēks var patiesi mīlēt, būt laimīgs un gandarīts tikai tad, kad ir atbrīvojies no visām savām saitēm un bailēm, no ego.

Un tad enerģija var celties vēl augstāk- uz augstāko zināšanu un gudrības sfēru, kur iestājas miers un meditācija (Saraswati).

Šis uguns rituāls palīdzēs Jums atbrīvoties no negatīvās karmas, dzīves šķēršļiem un grūtībām, kā arī piepildīt savas vēlēšanās.
Uguns rituāls ir sena metode, ko izmanto, lai neitralizētu negatīvo planētu ietekmi uz mūsu dzīvi, atbrīvotos no negatīvās karmas, iegūtu dzīvē labklājību un saņemtu augstāko spēku atbalstu!

Kā prasādu vēlams ņemt līdzi ziedus un augļus.
Pēc rituāla kopīgi baudīsim prasādu un dziedāsim mantras!

 


Rituālu vadīs Aleksandrs Bespalovs - vēdiskas astrologs, hiromants un numerologs. Pievērsies Vēdu zināšanām no 1994. gada, apguvis zināšanas pie dažādiem mistiķiem- garīgiem skolotājiem Indijā un Eiropā. Organizējis svētceļojumus, kā arī pasniedz seminārus dažādās pasaules valstīs. Speciālists dažādu attīrīšanas rituālu veikšanā.

Dalības maksa- ziedojums.

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}