Shakti
Atpakaļ

MAHA SHIVA RATRI PROGRAMMA SHAKTI CENTRĀ

4 Marts, 18.00 līdz 06.00 (no rīta)

SHAKTI CENTRS kopā ar Swami Yogeshwaranand Giri (Awadhoot Baba) un vēdisko priesteri Chandra Sharma Samavedula izplānojuši Latvijā autentisku un svētības pilnu Maha Shiva Ratri (tulkojumā: "Lielā Shivas nakts"). Visā pasaulē Shivas pielūdzēji šajā dienā badojas un skaita Shivas mantras, klausās viņa puranas, dzied badžanus, paliekot nomodā līdz 'Lingoodbhava' laikam (tas ir līdz pusnaktij), bet izturīgākie ir nomodā visu nakti, lai Dievam un Shivas enerģijai parādītu īpašu cieņu. Visa diena tiek pavadīta ar Dieva vārdu, kalpojot visdažādākajos veidos. Shiva dāvā svētību cilvēkam – labu veselību, ilgu mūžu, bagātību un labklājību.

PASĀKUMA APRAKSTS:
Autentiska Mahashivaratri programma, kurā tiks skaitīta mantra OM NAMAHA SHIVAYA, būs Poojas, Yagnyas, arī Bhajani un Kirtani, Shiva/Shakti meditācijas; arī dzirdēsiet stāstus par Shivu. Pasākuma gaitā tiks veikti 6 abishekams, ieskaitot 5 rudrabishekamus katrai no Shivas formām.

18.00: • GANESH PUDŽA un ABISHEKAMS
18.30: • LAGHUNYASAM (ķermeņa un prāta attīrīšana)
19.00: • SADYOJAYT RUDRABHISEKAM yagnya (radīšanas enerģija)
21.00: • VAMDEV RUDRABHISEKAM yagnya (uzturēšanas enerģija)
22.30: • AGHORA RUDRABHISEKAM yagnya (iznīcināšanas enerģija)
24.00 - 01.00 (naktī): • MAHALINGAS DARSHANS; vēdisko deju uzvedums
01.00 - 03.00 (naktī): • TATPURISH RUDRABHISEKAM yagnya (garīguma attīstības un ego iznīcināšanas enerģija)
03.00 - 04.00 (naktī): • SWAMI YOGESHWARANAND GIRI dotā svētība un bhajani
04:00 - 06.00 (naktī): • ISHANA RUDRABISHEKAM yagnya ar sekojošu MAHAARATI un PRASADA izdali

DALĪBA PASĀKUMĀ:
1) Par Ziedojumiem: Visi mūsu draugi un jebkurš cilvēks ir laipni lūgts piedalīties pasākumā bez maksas, vai par brīvprātīgiem ziedojumiem. Būs iespējams piedalīties tik daudz cilvēkiem, cik atļaus telpas.

VAI ARĪ

2) Pasākuma Sponsorēšana:
a) Jums ir iespēja piedalīties ar lielāku ziedojumu un dot savu ieguldījumu pasākuma izdevumu segšanā.
SHIVA DĀVĀ VĒLMJU PIEPILDĪŠANU TIEM, KAS MAHA SHIVA RATRI LAIKĀ IR NOMODĀ UN MEDITĒ UZ VIŅU (LŪGŠANU SPĒKS ŠAJĀ DIENĀ UN NAKTĪ LĪDZVĒRTĪGS LŪGŠANĀM VISA GADA GARUMĀ).
VISU SPONSORU VĀRDI UN DATI TIKS IEKĻAUTI SANKALPĀ UN VISI RITUĀLI TIKS VEIKTI SPONSORU VĀRDĀ, VIŅU LABKLĀJĪBAI UN VĒLMJU PIEPILDĪŠANAI. SAVUKĀRT JŪSU VĀRDA IEKĻAUŠANA SANKALPĀ NOZĪMĒS, KA VISI SHIVAM VEIKTIE RITUĀLI TIEK VEIKTI JŪSU VĀRDĀ AR JŪSU ATBALSTU – KAS DAUDZKĀRT PASTIPRINĀS JŪSU LŪGŠANU SPĒKU
un
b) Papildus augstākminētajam, arī VISU SPONSORU VĀRDI UN DATI TIKS IEKĻAUTI DASHA MAHAVIDYAS YAGJĀ (rituals pagātnes negatīvās karmas neitralizācijai), KURA NOTIKS 2019.GADA 21.MARTĀ, Indijā, Pandita SAMAVEDULAS ašramā.

Visa programma vienam cilvēkam: 80 EUR
VISA PROGRAMMA ĢIMENEI (līdz 5 cilvēkiem): 230 EUR

JA VĒLATIES JŪSU VĀRDA IEKĻAUŠANU RITUĀLOS, PIESAKATIES LŪDZU LAICĪGI: info( at )shakti.lv vai zvanīt uz tel: 67228233, mob: 28635980. Lūdzu norādiet savu vārdu/uzvārdu un Chandra nakšatru.

ॐ नमः शिवाय

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}