Shakti
Atpakaļ

Maha Shivaratri 2012

"Lielā Shivas nakts" svinības. Notiek reizi gadā februārī vai martā (tiek noteikts astroloģiski), viens no lielākajiem vēdiskajiem svētkiem.

"Lielā Shivas nakts" svinības. Notiek reizi gadā februārī vai martā (tiek noteikts astroloģiski), viens no lielākajiem vēdiskajiem svētkiem. Šajā dienā un naktī Shivas enerģija ir īpaši tuvu pieejama cilvēkiem, tādēļ visas dienas un nakts garumā vēdisko rituālu sekotāji lūdz Shivam - ko nu katrs vēlas izlūgties. Šajā dienā un naktī lūgšanām ir īpašs spēks, un vēlmes noteikti piepildīsies, ja lūgšanas tiks apvienotas ar gavēni visu dienu, un arī nakti, kuru jāpavada nomodā. Dienas laikā tiek veikti dažādi vēdiskie rituāli, pudžas, homas, abhišeki, kuri turpinās arī naktī, meditācijas un lūgšanas mainās ar badžaniem un kirtaniem (mantru dziedāšanu).

"Gribu izteikt lielu pateicību par Maha Šiva Ratri. Vienreizēja iespēja piedalīties rituālā, ko vada īsts pandits. Vienreizējas sajūtas, vienreizēji cilvēki apkārt, vienreizējas atklāsmes. Viss tik dziļi un skaisti. Nav vārdu, lai to aprakstītu. Vienkārši - Dieva svētība Zemes virsū tajā vietā un tajā laikā. Esmu laimīga par iespēju būt tur, kas man tika dota.
Sirsnīgs paldies jums ar Lakšmi un panditam.
Lai pietiek spēki un idejas tādiem pasākumiem!"

Vineta


"Mēs ar Aivaru arī gribējām Jums visiem pateikt paldies par krāšņo un iespaidiem bagāto pasākumu!
Ja vēl neesat saņēmuši atsauksmes, tad noteikti tāpēc ka mēs vēl dzīvojam svētku sajūtās un grūti atgriezties reālajā pasaulē :)
Pēc celšanās četros no rīta pa nakti pasākuma laikā jau protams nāca lūziens ik pa laikam, bet ļoti palīdzēja muzikanti un Pandits, kurš neļāva atslābt nevienam."

Karīna & Aivars


Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}