Shakti
Atpakaļ

Mājas harmonija. Vastu Shastra grāmata.

Vastu Shastra grāmata – mūsdienīgs praktisks ceļvedis dzīvojamās un darba telpas būvniecībā un iekārtošanā.

Autors : Viktorija Darakova

Senie pasaules uzbūves likumi, par kuriem runā Vastu, nav mainījušies arī šodien. Autores sniegtās rekomendācijas ļaus katram ienest harmoniju savā dzīves vidē, nonākt saskaņā ar Visuma ritmiem. Daudzie padomi ir vienkārši piemērojami dzīvokļiem, kuros mēs jau dzīvojam.

Šī grāmata būs ļoti noderīga arī tiem, kuri vēl tikai domā par dzīvokļa iegādi vai mājas būvniecību.

Priekšvārds

Ideja par šo grāmatu radās pēc Vastu semināra, kuru vadot, es centos nodot zināšanas un pieredzi, kura uzkrājusies pēdējo 14 gadu laikā, pētot un praktizējot šo seno vēdisko zinātni.Zinātne par Vastu ir vairāk kā 5000 gadu sena. Tāpat kā visas Vēdas, šīs zināšanas gudrie un gaišreģi saņēma, nevis pieredzes ceļā, bet gan meditējot - tieši izprotot Visuma likumus. Tūkstošiem gadu tās tika nodotas no mutes mutē, no skolotāja skolniekam.  Vēlāk - pierakstītas. Šobrīd zināšanas par Vastu var atrast dažādos avotos sanskritā un citās senās Indijas valodās. Vastu zinātne pamatojas uz skaidriem un nemainīgiem principiem. Šie principi ir universāli un darbojas visur. Tiem piemīt fraktāļa īpašības, tāpēc tie ir viegli pielietojami dažādos mērogos. Izmantojot Vastu principus, iespējams labiekārtot veselu pilsētu, māju, dzīvokli, istabu un pat darba vietu. Izprotot tos, kļūst skaidrs, kā atvērties labvēlīgām ietekmēm un līdz minimumam samazināt negatīvās ietekmes.Lai arī zināšanas par Vastu ir universālas un darbojas visur, tomēr tās ir nepieciešams pielāgot modernajam dzīvesveidam un mūsu aukstajam, no Indijas atšķirīgajam klimatam. Šī grāmata ir uzrakstīta, lai palīdzētu izmantot šīs senās zināšanas mūsu apstākļos.Ilgstoši dzīvojot mājās un dzīvokļos, cilvēki it kā „aklimatizējas", pielāgojas telpas nelabvēlīgajām ietekmēm un pārstāj tās ievērot. Diez vai mēs savu biežo nogurumu, slikto garastāvokli, spēka un laika trūkumu, vājo gremošanu, lieko svaru un strīdus ģimenē saistīsim ar neveiksmīgu dzīvokļa izvietojumu. Bet, mainot dzīves telpu, kas kļūst acīmredzams.

Vastu, es ne reizi vien esmu novērojusi pārsteidzošus un pirmajā brīdī neloģiskus notikumus. Piemēram, veiksmīgs uzņēmums paplašinās un pārceļas uz jaunām modernām telpām. Personāls un uzņēmuma vadība nemainās, strādā tas pats draudzīgais kolektīvs. Tomēr darbs jaunajās telpās neveicas, kaut arī, šķiet, ir nodrošināti visi nepieciešamie priekšnosacījumi. Sākās nesaskaņas, apgrozījums samazinās un nozīmīgi uzņēmuma darbinieki aiziet no uzņēmuma.Vai arī, draudzīga un mīloša ģimene pārceļas uz jaunu dzīvokli. Bet, tā vietā lai dzīvotu laimīgi un saskanīgi, sākas strīdi. Viņa netiek vaļā no slimībām un depresijas, bet viņam sākas problēmas darbā.Jebkurā gadījumā, ikvienam no mums ir gadījies, ka vienā vietā mēs jūtamies labi un patīkami, kamēr no citas gribās ātrāk iet prom. Vastu šai parādībai dod zinātnisku pamatojumu un rekomendē, kā neitralizēt vai samazināt negatīvo ietekmi.Vēdiskajās tradīcijās Māja tiek uzskatīta par sievietes smalkā ķermeņa turpinājumu. Ne velti no neatminamiem laikiem mājokļa labiekārtošana, kārtības un mājīguma uzturēšana ir bijis sievietes uzdevums. Pēc Vastu principiem nelabvēlīga māja ar vāju, destruktīvu enerģētiku pirmkārt ietekmēs tieši sievietes veselību un psihi.Šī grāmata domāta plašam lasītāju lokam, tāpēc tekstā esmu centusies izvairīties no specifiskiem terminiem, sniedzot vairāk praktisku ievirzi. Lai veiktu savas mājas, dzīvokļa vai darba vietas diagnostiku atbilstoši Vastu, jums bez šis grāmatas būs vajadzīgs tikai kompass un telpu plāns.

Ar šīm zināšanām iespējams līdz minimumam samazināt negatīvo ietekmi savā mājā. Pārstājot nelietderīgi tērēt enerģiju, iegūstam vairāk spēka un veselības, vieglāk realizējas sapņi un ieceres.

Šī grāmata palīdzēs jums labiekārtot māju  un radīt harmonisku vidi, kurā jūs būsiet laimīgi.Viktorija Darakova:

Viktorija Darakova kopš 1995 gada apgūst Vēdiskās zināšanas un praktizē jogu. Vastu šastru – kopš 1997. gada.  Ieguvusi augstāko medicīnisko izglītību. Pasniedz Hatha jogu, jogas terapiju, vēdisko numeroloģiju un karmas likumus.

Vastu Šastra palīdzēs labiekārtot māju un radīt harmonisku telpu, kurā jūs būsiet laimīgi!

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}