Shakti
Atpakaļ

Masāža Shakti

Zināšanu jomas: Ajurvēda

Shakti centra „firmas masāža” visam ķermenim. Īpaši dziļa krustu daļas masāža. Masāža enerģētiskā, čakru līmenī.

Ilgums: 2 stundas

Ļoti intensīva visa ķermeņa masāža. Īpaši dziļa krustu masāža. Ieteicama pie apātijas, dzīvesprieka zuduma, depresijas un seksuāla rakstura problēmām. Rosina cilvēka  radošās spējas, novērš kompleksus un blokus.

Cena: 60-70 EUR (1,5-2 st.)

Speciālisti:

Komentāri

Paldies! No sirds vēlis pateikties Tatjanai, bija izrādītas rūpes un uzmanība it visā.Izvēlējos un izbaudiju masāžu Shakti. Pateicos par izrādītām rūpēm un mājas sajūtu centram un tā darbiniekiem!

Marina

Liels paldies, Marina! Ļoti patīkami dzirdēt - atgriezeniskā saite mums ir ļoti svarīga! Priecājamies, ka Jums pie mums patika, un gaidīsim ciemos vēl!

Juris Ērenpreiss

Labdien man ir 52 gadi, vai es varu veikt kādu no šīm masāžām, ja līdz šim īpaši neesmu neko darījusi. Man ir fizisks darbs, no rīta pamostos, visas malas stīvas. Jau sen domāju iziet pančakarmas kursu, bet vai tas manam organismam nebūs liels šoks?

lilija

Labdien! Pančakarma pieprasa aptuveni 2 mēnešu sagatavošanās periodu (kas saucas purvakarma) ar veģetāru specifisku diētu, attīrošu Ajūrvēdas preparātu lietošanu, u.c. Ja līdz šim nekas tāds nav darīts, tad ieteiktu sākt ar vieglāku variantu: Ajūrvēdisko Detox programmu (http://www.shakti.lv/lv/detoks-lv). Šīs programmas ietvaros iesakām 14 dienu speciālu diētu, jogas vingrojumus, Ajūrvēdas preoparātu un tēju lietošanu, un 7 vai 10 Ajūrvēdas procedūras. Pēc programmas ieteiksim diētu un augu preparātus efekta nostiprināšanai. Kā nākamo etapu (piem., pavasarī) būtu iespējams jau veikt pančakarmu. Pirms programmu un procedūru uzsākšanas ieteicama konsultācija pie Dr. Jura Ērenpreisa. Lai veiktu atsevišķas masāžas pēc pašas izvēles, speciāla konsultācija nav nepieciešama.

Juris Ērenpreiss

Biju pie Karinas uz šo masāžu. Meistare strādā ļoti rūpīgi un uzmanīgi, pilnībā atslābinājos, lieliskā sajūta neizzūd vēl vairākas stundas pēc masāžas. Paldies par aromātisko relaksāciju, gribēšu nākt vēl!

Sabīne

Sabine, liels paldies par jaukajiem vārdiem!!

Juris Ērenpreiss

Sveiki! Vai varētu pastāstīt par pašu masāžas procesu? Kuras ķermeņa daļas tiek masētas, kas masāžā tiek pielietots; tikai masiera rokas vai arī vēl kas papildus? Šīs divas stundas es gulēšu uz masāžas galda? Man ir problēmas ar muguru un tik ilgi nogulēt būs pagrūti. Paldies.

M27

Labdien. "Shakti" masāža ir nedaudz līdzīga Raso Vai masāžai (skatiet http://www.shakti.lv/lv/masaza-raso-vai) - tā tāpat tiek veikta uz grīdas, eļļām pa virsu tiek izmantots augu pulveris, tikai atsķirībā no Raso Vai netiek veikti dažādi stiepšanās/locītavu vingrinājumi un netiek masēts ar kājām - tikai ar rokām, un galvenā koncentrācija ir uz mugurkaulu, un līdz ar to - ķermeņa centrālo enerģētisko kanālu.

Juris Ērenpreiss

Labvakar! Biju pirmo reizi uz Shakti masāzu. Tā man bija pirmā reize, pirmā pieredze. Tā man ļoti patika. Vēlējos zināt cik bieži var iet uz tādu un varbūt ir nepieciešams pirms tam pierakstīties uz konsultāciju?Paldies Inga

Inga

Labdien, Inga Paldies par atsauksmi. Shakti masāžu var apmeklēt reizi nedēļā, biežāk parasti nav nepieciešams, jo tā ir enerģētiski spēcīga procedūra, pēc tam jādod laiks, lai organisms "apstrādā" masāžas iedarbību. Ja ir kādas veselības problēmas, protams, ir ieteicams konsultēties pie Dr. Jura Ērenpreisa, telefons pierakstam uz konsultāciju: 67228233. Ar cieņu Shakti centrs

Juris Ērenpreiss

Om namah Shivaya! Man interesē šī procedūra. Cik tā maksā? Hare om, Inga

Inga

Hari Om! Shakti masāža maksā 50 EUR.

Juris Ērenpreiss

Ja vēlaties dot komentāru vai uzdot kādu jautājumu, lūdzu aizpildiet formu.

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}