Shakti
Atpakaļ

GANEŠA JANTRAS VEIDOŠANAS NODARBĪBA

4 decembrī 13.00 mēs uzbūvēsim un iedvesīsim dzīvību Ganeša jantrā

Pirms-jaunā gada Ganeša Jantras zīmēšanas prakse!

Nodarbībā mēs pameditēsim uz jautājumu, kas mūs gaida Jaunajā gadā? Savas Vēlēšanās un Nodomus nākamajam gadam mēs uzzīmēsim Ganeša Jantras veidā!

Mēs zīmēsim Ganeša jantru, lai likvidētu šķēršļus gan materiālajā, gan garīgajā jomā.

Jantra ir simbols, grafisks attēlojums, kurā ir noteikta dievišķā enerģija. Tas nozīmē, kad katrā no tām ir iemiesojusies konkrētas dievības formas. Ganešs ir Dievība, kas novērš šķēršļus mūsu dzīves ceļā, kā garīgajā, tā arī materiālajā pasaulē Ganešam nav neatrisināmu uzdevumu, viņš var atrisināt VISU.

Kad mēs skatāmies uz jantru, mūsu uzmanība tiek koncentrēta, prāts nomierinās, un mūsu apziņā tiek aktivizēta dievišķā enerģija.

Jantras zīmēšana ir īpašs meditācijas veids, tā ne tikai palīdzēs dziļāk izzināt un koncentrēties sevī caur sakrālo ģeometriju, bet arī palīdzēs atrisināt jūsu dzīves problēmas. Kad mēs zīmējam jantru, mēs iedziļinamies tajā vēl vairāk. Kad mēs veidojam dievības formu, mēs noskaņojamies uz šo enerģiju, izprotam tās būtību, uzņemam tās spēku un īpašības. Mēs paši kļūstam par šīs dievišķās enerģijas kanālu.

Zīmējot Ganeša jantru, mēs likvidējam šķēršļus savā dzīvē. Ganeša jantra var kļūt par lielisku Jūsu aizsardzības talismanu, vai amuletu, kā arī var palīdzēt atrisināt konkrētus dzīves uzdevumus. Saprast to, kas par iemeslu, ja dzīvē kaut kas neizdodas un ķerties klāt pie pareizā risinājuma.

Pirms uzsāksim jantras zīmēšanu, koncentrēsimies uz to, ko vēlamies sasniegt, un pēc Ganeša mantras dziedāšanas, ķersimies klāt zīmēšanai un mūsu apņemšanās noteikti piepildīsies!

Mēs sagatavosim visus palīglīdzekļus, kas nepieciešams zīmēšanai! Ja vēlaties, varat ņemt līdzi arī savus akvareļu zīmuļus, lineālu 30-50cm, cirkuli, dzēšgumiju.

Nodarbības laiks 4 stundas (krievu valodā)

Dalības maksa 20 Eur (visi zīmēšanai nepieciešamie materiāli ir iekļauti)


Cena: 20 EUR

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}