Shakti
Atpakaļ

Meditācija "Atceroties aizmirsto Sarunas Valodu ar Prātu un Ķermeni"

27.aprīļa - 3.maijam (pirmdiena-svētdiena) katru dienu 20.00-21.00

Šajā sarežģītajā laikā Shakti centrs kopā ar Abiku piedāvā cilvēkiem palīdzību ar īpašu meditācijas tehniku.
Šī ir meditācijas terapija, ko Ošo izveidoja 1989. gadā. Satriecoši spēcīga un efektīva tehnika, kas iedarbojas uz Ķermeni un Prātu. Šī bija pēdējā tehnika, ko viņš deva pasaulei dažus mēnešus pirms aiziešanas no sava ķermeņa.

Šī ir vienīgā pasīvā Ošo-terapija. Tā ilgst 7 dienas 1 stundu dienā. Šī ir vadīta meditācija, izmantojot transu un pašhipnozi. Vadītāja balss un skaņa - galvenie instrumenti, ko izmanto šajā procesā.
Jūs vedīs dziļās relaksācijas stāvoklī... dzīšana kļūs iespējama tieši no šīs relaksācijas.
Šī terapija darbojas zemapziņas līmenī un ļauj dziedēt ne tikai dažādas ķermeņa slimības, bet arī uzvedības paternus - ieradumu kavēties, pārēsties utt. Šī tehnika darbojas dziļā līmenī ar hronisku nogurumu, bailēm, bezmiegu, intereses trūkumu par dzīvi utt.
Šīs terapijas pamatā ir Senās Tibetas prakses. Kommunikācija ar ķermeni, saruna ar viņu tika izmantota Senajā Tibetā, lai ārstētu vissarežģītākās slimības, saindējumus, traumas.
Mūsdienu medicīna tikai tagad sāk apzināties to, ko vienmēr ir zinājuši viedi cilvēki un mistiķi: ķermenis un prāts ir dziļi saistīti. Prāts ietekmē ķermeņa stāvokli, un tādā pašā veidā ķermenis ietekmē prāta stāvokli.

Meditācijas vada Abika (Liza Martin, Itālija), krievu valodā, online režīmā (uz ZOOM platformas).
Dalība - par brīvprātīgiem ziedojumiem.
Reģistrācijai rakstiet uz: info( at )shakti.lv

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}