Shakti
Atpakaļ

Navagraha homa visveiksmīgākajā šī gada dienā!

Svētdien 8. maijā plkst.19:00 Shakti centrā.

Mēs Jūs aicinam uz īpašu uguns rituālu, kas veltīts visām 9 planētām, šī gada visveiksmīgākajā dienā Akšaja Tritja!

2016. gadā Akšaja Tritja sākas 8. maijā plkst. 15:21 un ilgst līdz 9. maija plkst. 12:22. Šis ir laiks, kad Saule un Mēness atrodas eksaltācijā.

Akšaja tulkojumā nozīmē "neiznīcināms, neuzvarams", Tritja- trešā mēness diena (tithi), kas ir labvēlīgs laiks, lai kaut ko dzīvē uzsāktu! Šī diena nes sevī spēcīgu enerģiju! Visi iesāktie darbi un pieņemtie lēmumi sniegs pozitīvu rezultātu. Šī diena tiek rekomendēta veikt dažādus rituālus, veikt labdarības pasākumus, uzsākt jaunus darbus un veikt dārgus pirkumus. Jebkura uzsākta darbība nesīs panākumus, tādēļ šo dienu arī sauc "Veiksmīgo uzsākto darbu diena". Ieteicams iegādāties un dāvināt dārglietas Dievībām un tuvākajiem, kā arī veikt ziedojumus un ziedot Dievam ziedus un augļus.

Šajā dienā ir iespēja saņemt visspēcīgāko Visuma svētību uzsāktajam darbībām!

Saskaņā ar vēdisko himnu "Puruša Sukta", Akšaja Tritja dienā Visumam tika veiks pirmais vēdiskais rituāls. Šaja dienā ieradās Dievs Parasurama, sākās Treta Juga un dzima sezams- visplasāk pielietotais ziedojums svētajai ugunij.
Vēdiskā ceremonija- Navagraha homa.

Sanskritā vārds "Navagraha" nozīmē "deviņas grahas" vai "debesu ķermeņu, deviņi Spēki", kas mūsdienās tiek sauktas par planētām. Vēdiskajā austroloģijā uzskaita septiņas redzamas un divas neredzamas planētas, visa pamats, lai sastādītu astroloģiskās kartes. Saule, Mēness, Marss, Merkūrijs, Jupiters, Venēra, Saturns un divas "ēnu" planētas Rahu un Ketu.

Vēdiskā ceremonija- Navagraha homa tiek veikta visām deviņām grahām (planētām), lai samazinātu to negatīvo un pastiprinātu pozitīvo ietekmi uz mūsu dzīvi. Taja pašā laikā vēdiskais rituāls pastiprina pozitīvo potenciālu un atver ceļu personīgajai evolūcijai, kas arī ir atkarīga no visām deviņām grahām.

Šī homa ir paredzēta, lai:

  • Lai katram no Mums saskaņā ar individuālo horoskopu pastiprinātu pozitīvo ietekmi;
  • Vājinātu un neitralizētu negatīvo planētu ietekmi;
  • Izkoptu labākās īpašības, ko Jums dāvā planētas;
  • Attīstītu attiecības ar galvenajām planētām;
  • Atvieglotu dzīves grūtos periodus;
Piedalīšanās Navagraha homā Akšaja Tritja dienā daudzkāršos pozitīvu rezultātu un dos daudz lielāku labumu Jums un Jūsu tuvajiem!


Vēlams līdzi ņemt augļus un ziedus.
Pēc rituāla kopīgi baudīsim prasādu un dziedāsim mantras!
Rituālu vadīs Aleksandrs Bespalovs.
Dalības maksa- ziedojums.
Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}