Shakti
Atpakaļ

NIGUMAS JOGA

Zināšanu jomas: Joga

No 17.janvāra 2022.g., pirmdienās 11.00 un piektdienās 17.00

Sieviete-jogs Niguma dzīvoja Indijā aptuveni pirms 1000 gadiem, un Tibetā cilvēki ar Nigumas jogu nodarbojas jau vairāk kā 10 gadsimtus. Šis ir pirmais jogas komplekss, ko ir izstrādājusi sieviete-jogas praktizētāja.
Nigumas jogā asanas - tās ir nevis vienkārši jogas pozas: katra izliekšanās vai sagriešanās, katra bandha ("atslēga"), katra aizture - tām visām ir konkrēti mērķi, lai attīrītu prātu, garu un sirdi.
Šajā kompeksā asanas ir izkārtotas speciālā secībā ar ļoti spēcīgu iedarbību uz cilvēka ķermeni un apziņu. Tā kā kustības ir izkārtotas noteiktā loģiskā secībā, virzībā no apakšējām čakrām uz augšējām - pateicotas tam tiek iekustināta dzīvības enerģija (prāna), kas balansē un līdzsvaro visus 5 cilvēka ķermeņus: fizisko, enerģētisko, emocionālo, mentālo un karmisko.

Nodarbības ilgst 1.5 stundu. Programmā: noskaņošanās, iesildīšanās, un Lēdijas Nigumas komplekss. Veicot Nigumas jogu, tā jūs piepildīs ar enerģiju!

Nodarbības domātas iesācēju līmenim, tās notiks Shakti centrā klātienē pirmdienās 11.00-12.30 un piektdienās 17.00-18.30.
Pasniedzējs: Anna Bolgarska, nodarbības notiek krievu valodā.

Cena: 15 EUR par vienu nodarbību; abonements 40 EUR mēnesī par vienas nodarbības apmeklējumu nedēļā: 80 EUR mēnesī par 2 nodarbību apmeklēšanu nedēļā.

Pieraksts: info( at )shakti.lv, 28635980
www.shakti.lv

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}