Shakti
Atpakaļ

Nrisimha Pudža

4. jūnijs, 11:00 Shakti centrā

Nrisimha Pudža ir veltīta vienam no Dieva Augstākās Personības iemiesojumiem, kurš atnāca lai aizstāvētu savu uzticīgo kalpu Prahlāda Mahārādžu no viņa tēva dēmona Hiranjakašipu.


Šis stāsts mums parāda, cik viegli Dievs var iznīcināt visus šķēršļus pašizziņas un garīgās attīstības ceļā. Un tie nav tikai ārēji šķēršļi, kurus ietver kaut kādi apstākļi vai grūtības, kurus rada citi cilvēki, bet arī iekšējie. Dievs ir gatavs iznīcināt tās īpašības, kuras traucē mums augt garīgi: dusmas, lepnība, alkatība, liekulība u.c. Viss, kas jāizdara, ir jāpalūdz Visaugstākajam mums dot savu aizsardzību. Šī aizsardzības lūgšana Nrismiha kavača ir visu lūgšanu (vēdisko himnu) valdniece. Tāpēc to dziedot, cilvēks sasniedz pilnību jebkuru mantru daudzināšanā.


Dziedāsim vēdiskās aizsardzības mantras, kuras slavina Nrisimhadēvu un dāvā aizsardzību no šķēršļiem un grūtībām, kas gadās mūsu dzīves ceļā.


Nrisimha Pudža ir īpaši aizsargājošs un spēcīgs rituāls. Tas palīdzēs Jums pārvarēt grūtības, un pasargās no ļaunuma un bēdām.


Svētajos rakstos ir teikts, ka Nrisimha mantras dziedāšana atbrīvo cilvēkus no nāves bailēm, un dod veiksmi kļūt patiesi laimīgam.

 


Līdzi var ņemt augļus un ziedus.

Maksa: ziedojumi.

Vada Aleksandrs Bespalovs.


Aleksandrs Bespalovs - vēdiskas astrologs, hiromants un numerologs. Pievērsies Vēdu zināšanām no 1994. gada, apguvis zināšanas pie dažādiem mistiķiem- garīgiem skolotājiem Indijā un Eiropā. Organizējis svētceļojumus, kā arī pasniedz seminārus dažādās pasaules valstīs. Speciālists dažādu attīrīšanas rituālu veikšanā.

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}