Shakti
Atpakaļ

PATSTĀVĪGA SIEVIETE. Treniņš sievietēm - jaunam sākumam.

Zināšanu jomas: Joga

Modulis 2, 1. - 3. Marts, 2013 Iekšējais un ārējais skaistums

Treniņa grupu sērijai, ko piedāvā apvienība „Tantra Essence" (Tantras būtība), ir četras daļas. Katra grupa šajā sērijā ir pašpietiekama. Interesentes, kas vēlas piedzīvot pilnīgu sievietes spēka atraisīšanu, var apmeklēt visas grupas jebkādā secībā. Apmeklējot visu četru grupu sēriju, jūs saņemsiet sertifikātu, kas apliecinās jūsu dalību šajā pārveidojošajā ceļojumā.
Lai piedāvātu sievietēm vislabāko, transformējošā ceļojuma procesu vadīs septiņas Skolotājas, kas dalīsies savās kompetencēs dažādos Dievišķās sievišķības aspektos un atklās, ko nozīmē atraisīt visu mūsu sievišķības potenciālu.

Šī grupa dos iespēju sievietēm atklāt savu iekšējo skaistumu - katras sievietes iekšējo Dievietes būtību, kas izstaro mūsu skatienā, iedvesmo mūs pašas rūpēties par sevi un atspoguļojas mūsu ārējā skaistumā.
Ikviena no mums ir jūtīga kādā jautājumā, kas saistīts ar ārējo izskatu, jo tas ir dziļi saistīts ar mūsu identitāti un sievietes pašvērtības izjūtu.
Atrodot saskarsmi ar visām maņām, mēs palīdzēsim jums atpazīt jūsu pašu, kā arī vienai otras skaistumu un iemācīties svinēt Sevi skaistu drošā un pieņemošā sieviešu radītā telpā.
Grupas ietvaros tiks sniegti arī specifiski padomi saistībā ar ādas kopšanu, jūsu īpašo smaržu radīšanu, kā arī ieteikumi apģērbu krāsas un formas izvēlē, atrodot to, kas vislabāk piemērots jūsu augumam un ādas tipam.
Tas būs ļoti personīgs ceļojums visām sievietēm, neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu vecums, izskats un pašsajūta par sevi pašu patlaban.

Grupa norisināsies Shakti centrs, Rīgā, Palīdzības ielā 6. (www.shakti.lv )
Samaksa: 85 Ls
Praktiski jautājumi un reģistrācija:
Abika, tālr. 29726158, abhikamartin( at )gmail.com, www.leela.lv
Nirupa, tālr. 29550618, alenasp( at )list.ru
Shakti centrs, tālr. 67228233, info( at )shakti.lv

Lūcija (Lucy)

Lūcija (Lucy) uzsāka pašdziedināšanās Tantras ceļu 1994. gadā, izejot plašu apmācību vispirms Tantriskajā Debesu Dejā (SkyDancing), pēc tam Atmošanās skolā (The School of Awakening). 1998. gadā viņa uzsāka mācīt citus, lai dalītos ar pieredzi un zināšanām, kas bija izrādījušās efektīvas priekš viņas pašas. Lūcija nemitīgi apvieno apmācības un zināšanu nodošanu ar mātes lomu – viņas meitai ir 11 gadu.
Lūcija ir pasniegusi Tantru kopā ar Mahasatvaa Saritu un viņas Tantras komandu, kā arī kopā Anandu Geho - Atmošanās Skolas līdzdibnātāju. Tāpat Lūcija ir vadījusi savas individuālās grupas, galvenokārt, sievietēm.

Viņa ir Personīgā Stila un Krāsu konsultante, izgājusi apmācību „Krāso mani Skaistu" (Colour me Beautiful), un patlaban konsultē gan vīriešus, gan sievietes piemērotāko krāsu un apģērba izvēlē, izceļot labāko viņu formā un krāsās. Viņa ir arī kvalificēta homeopāte, konsultante, krāsu gaismas terapeite, sniedz masāžas un praktizē daudzas citas terapijas metodes.

Jau 20 gadus viņa regulāri praktizē Gabrielles Rotas 5 ritmu deju; kustība un deja ir svarīgas viņas darba metodes un pašizpausmes daļa. 10 gadus viņa bija sanjasina ar vārdu Agiana (Agyana), dziļi iegrimusi Ošo mācībā un meditācijās. Nesen viņa atgriezās pie vārda, kas viņai tika dots piedzimstot.

Pirms laika Lūcija pārstāja sniegt mācības un sesijas, lai veiksmīgi un dabiski izārstētu sevi no krūts vēža – bez ķirurģiskas iejaukšanās, bez ķīmiskās terapijas un radiācijas, kas bija jautājumu pilns izaicinājums visām līdz šim apgūtajām zināšanām, dziedinot līdz pat dziļākajam līmenim - pilnībā transformējošs ceļojums.

Viņas dziļā pieredze ir padarījusi Lūciju par autoritāti ar dziļu vērīgumu un izpratni, kas mijas ar rotaļīgu humoru un entuziasmu.

 

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}