Shakti
Atpakaļ

Pretcelulīta Masāža Garšan

Zināšanu jomas: Ajurvēda

Pretcelulīta procedūru veic, masāžā izmantojot dabīgu šķiedru materiāla pirkstaiņus, eļļu, procedūra iekļauj pirts apmeklēšanu.

Ilgums: 2 stundas

Masāža norit trijos posmos. 1 posms – enerģiska berzēšana un visa klienta ķermeņa masēšana ar dabīgu šķiedru materiālu pirkstaiņu palīdzību (zīds- jēlprodukts, kokvilna, džuta vai kaņepes). Tas aktivizē asinsrites un limfātisko sistēmu, piešķir ķermenim enerģiju, paātrina vielmaiņas procesu, pastiprina metabolismu un attīra ādu, atdalot no tās atmirušās šūnas.

2. posms – attīrītā un sagatavotā ķermeņa ieziešana ar speciāli sagatavotu eļļu, kura nodrošina pretcelulīta un liftinga efektu. Eļļu izgatavo katram klientam individuāli, ņemot vērā viņa ajūrvēdisko konstitūciju un problēmu raksturu, tās sastāvā ir no augstvērtīgas ēteriskās un augu eļļas. Ieeļļošana palīdz izvadīt toksīnus un sārņus no organisma, atbrīvojot vietu barojošām vielām. Šāda procedūra uzlabo ādas struktūru, piešķirot tai veselīgu spīdumu un elastīgumu.

3.posms – ajūrvēdiskās tvaika pirts Sveda apmeklējums. Pirts nodrošina labu izsviedrēšanu, ļaujot izvadīt toksīnus un ievadīt ēterisko eļļu elementus, kā arī sekmē svara samazināšanos. Pēc tam uz ādas uzklāj nuta miltus, lai notīrītu eļļas un toksīnu atlikumus. Procedūra beidzas ar siltu dušu, kura ilgst aptuveni 2 stundas.

Cena: 60-70 EUR (1,5-2 st.)

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}