Shakti
Atpakaļ

Ceļojums uz maģisko Keralu – Indijas pērli

No 2017.gada 12.-27.janvārim

Aicinām Jūs doties brīnumainā ceļojumā, kura laikā Jūs izjutīsiet tūkstošiem gadu senu svētvietu un tempļu, maģisko rituālu sniegto enerģiju, kas harmoniski papildināta ar meditācijām, jogas nodarbībām, ajūrvēdas procedūrām un atpūtu saulainajā okeāna krastā. Ceļojums patiks gan iesācējiem, gan tiem, kas jau ir iepazinuši jogu un Indiju – visu ceļojuma laiku Jūs būsiet drošās rokās, pieredzējuši grupas vadītāji parūpēsies, lai Indija jums atklātos visā tās krāšņumā. Hinduisti tic, ka, radot zemi, Dievs radīja Keralu priekš sevis. Kerala – tas ir Indijas tīrākais štats, debešķīgi skaista vieta, kas nudien līdzinās Paradīzei, Indijas pērle, Dievu un Ajūrvēdas dzimtene.
 
Mēs dzīvosim komfortablā viesnīcā pašā okeāna krastā, Keralas visskaistākajā pludmalē - Kovalam, kur Jūs mostoties baudīsiet putnu dziesmas, vējiņa čukstus palmu lapās un viļņu šalkoņu ...
 
Ceļojuma programma (2017.gada 12.-27.janvāris):

 • 1 dienaIzlidojam no Rīgas. Ceļojums ir sācies!
 • 2 diena - Ielidojam Thiruvananthapuramā, Keralas štata galvaspilsētā, transfērs ar komfortablu autobusu. Iekārtojamies mūsu viesnīcā pie okeāna.
 • 3 dienaAklimatizējamies, meditējam un jogojam, laiskojamies pludmalē un peldamies okeānā, baudām Keraliešu tradicionālos ēdienus. Tie, kas vēlas, var apmeklēt Ājurvēdas ārsta konsultāciju. Vakarā kopīgi apmeklējam Kali vai Ajappas templi.
 • 4 diena – Atpūšamies okeāna krastā, tie, kas vēlas, apmeklē Ājurvēdas procedūras... Pēc pusdienām, kopīgi dodamies aizraujošā ekskursijā pa Thiruvanantapuram pilsētu.
 • 5 diena - Turpinām atpūtu un jogas nodarbības okeāna krastā, tie, kas vēlas, apmeklē Ājurvēdas procedūras. Dodamies šopingā pēc vietējo meistaru darinājumiem mūsu pilsētiņā Kovalamā.

 • 6 diena - Kārtīgi atpūtušies, agri no rīta ar komfortablu autobusu dodamies uz Kanja Kumari, kas atrodas blakus štatā Tamil Nadu. Tas ir pats Indijas dienvidu punkts, kur satiekas „trīs jūru" ūdeņi. Tā ir viena no pasaules spēka vietām, kur saullēktā mēs pievienosimies tūkstošiem svētceļotāju, lai okeāna ūdenī nomazgātu savu negatīvo karmu. Pēc tam ar prāmi dosimies uz salu-klinti, kur meditējusi dieviete Kumari un Swami Vivekananda, bet šobrīd atrodas milzīgs, 48 metrus garš piemineklis sidhiem (svētajiem). Atpakaļceļā apmeklēsim vienu no pasaules brīnumiem, Indijas svētnīcu – koka templi Sučinadram, kur pats dievu valdnieks Indra attīrījies no lāsta (mēs arī sekosim viņa piemēram un kopā ar svētceļotājiem no visas pasaules atbrīvosimies no karmas smaguma). Templis ir slavens ar īstu pasaules brīnumu - „dziedošajām kolonnām", kas veidotas no milzīgiem akmeņiem un katra skan savā tonalitātē. Pa ceļam redzēsim „kalnu, kas dziedina", to no Himalajiem atnesa Indijas dievība-mērkaķis Hanumans. Uzskata, ka uz šī kalna dzīvoja leģendārais riši Agastja.
 • 7 diena - Pēc jaunu iespaidu un emociju pilnas dienas mēs atpūšamies savā viesnīcā okeāna krastā.
 • 8 diena - Dodamies uz Madurai pilsētu, kur atrodas slavenais Minakši templis. Tas ir viens no lielākajiem un ievērojamākajiem Indijas tempļiem veltīts Šivas sievai, dievietei Parvati. Šī ir vieta, kur Šakti enerģija ir tik spēcīga, ka ir jūtama fiziski. Katru dienu šeit jau tūkstošiem gadu notiek dziļi mistisks rituāls: Šiva, „lai radītu, dodās uz Parvati guļamistabu", bet no rīta Šiva pamet viņas guļamistabu. Ticējums vēsta, ka šī rituāla ikdienas atkārtošana aptur pasauli no bojāejas. Nakšņojam komfortablā viesnīcā Madurai pilsētā.
 • 9 diena -  Piedalamies rīta rituālā Minakši templī, kas mums dos Šivas un Parvati svētību laimīgai un harmoniskai ģimenes dzīvei. Tālāk dodamies uz templi Tiruparakundram, netālu no Madurai. Šajā templī notika kāzu ceremonija, kurā Šivas dēls Subramanja apprecēja Indras meitu Devasenas, un visi dievi deva savu svētību šai vietai ģimenes radīšanai. No tamilu valodas "tiru" tiek tulkots kā "dievišķā, svētā",savukārt "para" - "pārpasaulīgs", "kundram - "pacēlums, paugurs". No šī pacēluma, Subramanja, Šivas dēls, noraugās no dievišķās dimensijas uz cilvēku pasauli. Svētceļojums uz šo templi mums it kā ļauj pacelties uz pārpasaulīgo, palīdzot mainīt apziņas līmeni un iegūt patiesu pasaules redzējumu. Šīs svētvietas apmeklējums palīdzēs arī tiem, kas vēlas iegūt ģimeni, svētīt un nostiprināt savu laulību, kā arī risināt problēmas, ko izraisa planētas Rahu un Ketu. Dodamies uz pilsētu Ramešvaram (163 km), nakšņojam viesnīcā Ramešvaramā.

 • 10 diena - pirmo dienas daļu pavadam Ramešvaram (no sanskrita - Dieva Ramas vieta) - tā ir viena no septiņām svētajām pilsētām Indijā un vissvarīgākais svētceļojumu centrs. Šeit dievi Rama un Hanumas būvēja tiltu uz Šrilanku, lai glābtu Situ no dēmonu pavēlnieka Rāvanas. Šajā templī atrodas viens no 12 svētajiem Šivas Džjotirlingamiem un 22 tirthami - avoti, ar kuru ūdeņiem bramini (tempļa kalpotāji) aplej svētceļniekus (tai skaitā mūs :). Katram avotam ir piešķirts dieva vārds, un tiem piemīt brīnumains spēks: Mahalakshmi - dāvina bagātību un labklājību, Rama Vimosana Tirtham - atbrīvo no parādiem, Surja Tirtham piešķir "pilnīgu viedumu", un palīdz sasniegt Surja Loka, bet Draupadī Tirtham dod sievietēm laimīgu ģimenes dzīvi un garantē laulātajiem mīlestību ... Pēc apmazgāšanās, tempļa bramins vadīs Džjotir Lingama Pudža ceremoniju mūsu grupai. Pēc pusdienām mēs atgriežamies savā viesnīcā Keralā.
 • 11- diena. Atpūšamies okeāna krastā.
 • 12- diena. Dodamies laivu kruīzā pa gleznainajiem Keralas ezeriem, izbaudam Keralas dabas mežonīgo skaistumu.
 • 13- diena. Baudam okeānu, atkal un atkal atgriežoties atmiņās par piedzīvotajiem rituāliem un saņemot svētību. Neaizmirstam arī par pasaulīgo- iepērkam dāvanās un suvenīrus saviem tuviniekiem.
 • 14- diena. Pēdējo dienu baudām okeānu un sauli, Ajūrvēdas masāžas un gardu Keraliešu virtuvi. Pienācis laiks atvadu vakariņām...
 • 15 - diena. Dodamies uz lidostu un atgriežamies mājās laimīgi, atpūtušies un nosauļojušies, mistiskas pieredzes pilni, ar spēcinātu ķermeni un garu, gatavi visam, ko mums sniegs 2017. gads.

 

Mūsu ceļojums ir nenovērtējams :-) Savukārt dalības maksā tajā - 1500€
Avansa maksājums € 900 apmērā ir jāveic līdz 1. novembrim, atlikušo summu - līdz 10. decembrim.

Brauciena cena ietver: transfērs no un uz lidostu, nakšņošana viesnīcās visā maršrutā, visi pārbraucieni ar Lux klases autobusu, ikdienas nodarbības: joga, pranajama, meditācijas, lekcijas, ekskursijas, šofera un gida pakalpojumi.

Cena neietver: lidojums uz Keralu (grupas aviobiļetes no Rīgas - aptuveni 750 eiro, bet jūs varat pievienoties mums no jebkuras citas valsts, paši pērkot biļetes), vīza (70 eiro), pusdienas un vakariņas, un citi personīgie izdevumi.

Tā kā tā ir Indija :-) organizatori patur tiesības mainīt ceļojuma grafiku.

Brauciens notiks bilingvālā grupā (latviešu un krievu valodās), dalībnieku skaits ir ierobežots, un nepārsniedz 16 cilvēkus, kas dod iespēju visiem dalībniekiem iegūt personiskāku un komfortablu pieredzi.

Papildus informācija un atbildes uz visiem jautājumiem - braucienam veltītā sanāksmē un pa telefonu +371 29329615.

Braucienu organizē Jeļena Minajeva un Olga Dzene.

Cena: 1500 EUR

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}