Shakti
Atpakaļ

Ceļojums uz Japānu!

No 16. līdz 26. oktobrim!

Mēs plānojam ceļojumu enerğijas pārbagātās vietās vienā no attīstītākajām, noslēpumainākajām un garīgi bagātākajām pasaules valstīm- Japānu! Atšķirībā no jau ierastās Indijas- kontrastu valsts un tās dažādās dabas, Japāna ir valsts, kura īpaši sliecas pēc harmonijas. Pēc harmonijas starp garīgo un materiālo, pagātni un tagadni, tradīcijām un jaunākajām tehnoloğijām, dabu un cilvēku radītiem brīnumiem... Lūk, arī mēs iegūsim līdzsvaru un harmoniju, atklāsim Japāņu Dzen un baudīsim dabas skaistumu, jo oktobris Japānā ir īpaši krāšņs mēnesis - Sarkano kļavu laiks! Mēs būsim nacionālajā parkā, veldzēsimies pie skaistākajiem ezeru kompleksiem, kura krastus ieskauj svētais kalns - vulkāns Fuji san, kas ir dzejnieku apdziedāts, mākslinieku apgleznots un ir viens no valsts simboliem. Mēs apmeklēsim nozīmīgākos tempļus, un spēka vietas. Redzēsim skaistākās samuraju pilis Japānā, tradicionālos dārzus. Piedalīsimies tējas ceremonijā un neaizmirsīsim ielūkoties slavenajā geišu kvartālā. Senajā Kioto mēs nonāksim Uguns Svētkos un ikgadējā krāsainā laikmeta parādē! Bet Narā mūs sagaida svētie brieži, rītausmas sagaidīšana un pārgājieni ciedru mežu kalnos. Ieraudzīsim vecāko templi ar akmeņiem, kas izpilda vēlēšanās, nindzju templi ar slazdiem un labirintiem, tiltu, kas ved uz debesīm - vieta, kur Dievi nolaidās uz zemes, kur savienojas Zeme un Debesis, Iņ un Jaņ, samuraju Dvēseles Spēks. Nakti pavadīsim kalnā Koja-san, Osaki tuvumā, budistu klosterī. Protams meditācijas un garīgās prakses skaistākajās enerğijas pārbagātās vietās! Mēs redzēsim un sajutīsim īsto Japānu, kas nav pieejama jau ierastajās tūristu programmās! Esam arī īpaši piedomājuši par Kulinārijas atklājumu tēmu! Mūs gaida iepazīšanās ar japāņu virtuvi, to produktiem un tradīcijām, kas tiešām ir mākslas cienīgas! Ņemiet vērā, ļoti patīkamu faktu: brokastis un pusdienas ir ierēķinātas brauciena cenā tik pat kā visa ceļojuma laikā! Visa ceļojuma garumā mūs pavadīs vietējie krieviski runājošie gidi, kas iepazīstinās ne tikai ar apmeklētajām vietām, bet arī palīdzēs mums atbildēt uz visiem jautājumiem, kas saistīti ar šo neparasto valsti!

Mūsu maršruts:
Tokio- Fudži- Himedzi- Asago- Idzusi- Amanohasadate- Kioto- Nara- Koja san- Tokio

16. oktobrī izlidojam uz Japānu.

1. diena 17.10 Ielidojam starptautiskajā lidostā Narita. Transfērs uz viesnīcu. Izmitināšanās un pastaiga- ekskursija Tokio un tā kolorītajā rajonā Ginza. Noslēgsim šo dienu ar svētku vakariņām, kas pagatavotas īstā Japāņu virtuvē.
2. diena 18.10. Brokastojam viesnīcā. Fudži ezera ekskursija, Kubota Ittiku muzejs. Ar mūsu japāņu draugu izbraucam uz skaistāko un leğendārāko vietu pie Fudži kalna, lai ieraudzītu tā krāšņo skaistumu. Mūs gaidīs ezers Kavagutiko, pagoda Tjureto, kā arī Saiko ezers. Izbaudīsim neaprakstāmus skatus un pusdienas, kā arī apmeklēsim kimono muzeju Kubota Ittiku. Vakarā atgriezīsimies Tokio.
3. diena 19.10. Pārbrauciens uz Himedzi, ekskursija un tad pārbrauciens uz Asago. Ppēc brokastīm, ekskursija gida pavadībā. Ātrgaitas vilcienā pārceļamies uz Himedzi, kur ieraudzīsim vienu no skaistākajām Japānas vietām- Baltās dzērves Himedzi- dze pili, kur būs arī apskatāmi tradicionālie japāņu dārzi Kokoen! Turpināsim izmēğināt dažādo japāņu virtuvi un atgriezīsimies Shinkansen stacijā, kur būsim līdzi vakariņām. Kā ir ierasts vietējiem japāņiem, jautrā atmosfērā dosimies uz Asago. Apmetīsimies viesnīcā un pēc ceļa atpūtīsimies.
4. diena 20.10. Takedo, Idzuzi, Amonahasidate, pārcelšanās uz Kioto. Agri no rīta sagaidīt rītausmu un pirmos saules starus, mēs dosimies uz pasakainu vietu kalnos- mākoņos peldošo pili Takedo. Vietu, kas sniedz apgaismību un labklājību. Atgriezīsimies viesnīcā un jau 9os no rīta dosimies uz Izušis. Pastaigāsimies pa gleznainām ieliņām un apmeklēsim svētnīcu - 1000 izpildītāju vēlmju vārtus. Dosimies uz svēto kalnu Inarijama ar burvīgu ūdens aku, kas mums sniegs ārstniecisku un aizsargājošu spēku. Tur arī pusdienosim. Griķu nūdeļu soba ēšanas turnīrs, kas ir iecienītas šajā apvidū (tie kas apēdīs vairāk kā 30 šķīvjus saņems balvu) un braucam uz Amonahoshidate - Debesu tiltu, vietu, kur Dievi devās uz zemi un radīja Japānu. Vieta, kur ir debesis, kas aptver visu dzīvo, kas pieder zemei, dod dzīvību un baro to. Iņ un Jaņ, vīrieša un sievietes pirmsākums. Vieta īpaši tiem, kas vēlas atrast harmoniju personīgajā dzīvē! Šī ir viena no skaistākajām un atmosfēriskākajām Japānas ainavām! Pēc piepildītas dienas mēs dosimies uz Kioto. Iekārtojamies viesnīcā un atpūšamies.
5. un 6. diena 21.10 un 22.10 Kioto. 3 dienas Kioto, šī ir ļoti interesanta Japānas pilsēta - vecā galvaspilsēta. Mūs gaida Imperatora pils, Sudraba paviljons, budistu klosteris Ginkaku-ji, kas ir viens no nacionālo dārgumu saraksta Japānā. Tukšās sirds Meditācijas zāle, kur mēs meditēsim, lai attīrītu mūsu sirdis. Žēlsirdības paviljons, rāmji Guanyin - bodhisattva sievietes hipostāzē, kas dāvās sievietes enerģiju (Shakti), glābs bērnus no katastrofām. Templis Daitokuji ar saviem slavenajiem dārziem, kur meditējot pazūd skaudība un alkatība (pārbaudīsim) :). Pusdienas. Pēc tam mēs dosimies uz senu Imāļu templi- svētu vietu kura ir īpaši skaista šajā laikā oktobrī. Templis ir veltīts dievībām, kas atbildīgas par dzīves ilgumu, veselību un veiksmīgu laulātā izvēli. Templis ir pazīstams ar savu Ahokašiša akmeni - tas izpilda visas vēlēšanās. Mēs apmeklēsim Mejuryuji nindzju templi, lai mēģinātu iziet cauri visiem labirintiem un slazdiem, kas nav iespējams bez īpaša pavadoņa! Vakarā mēs staigāsim pa slaveno geišu kvartālu. Un, tā kā mums laimējās ar ceļojuma datumiem, mums būs iespēja piedalīties Dzidai Matsuri svētku svētku gaitā. Vakarā apmeklēsim Uguns svētkus!
7. diena 23.10 Kioto. Pēc brokastīm dosimies uz tradicionālo tējas māju. Tējas ceremonija un tad virzamies uz Kurama! Kurama Dera Temple - mistiska vieta ar īpašu enerģiju - seno samuraju Gara Spēku. Šeit, pēc leģendas dzīvo gari Tengu - īpaši Dievu ieroču meistari. Kalnu, kur templis atrodas līdz šai dienai, ieskauj Svētais mežs, kas uzlādēs jebkuru cilvēku! Pēc pārgājieniem pa Svēto mežu baudīsim pusdienas un atgriezīsimies Kioto. Brīvs laiks Kioto pilsētā, kur varēsiet iepirkties un pastaigāties pa slaveno un gleznaino geišu kvartālu.
8. diena 24.10. Naru, pārcelsimies uz Kojas kalnu. Nakšņošana klosterī. Rītā no Kioto viesnīcas ar autobusu mēs dodamies uz Naru, kur mūs sagaidīs Lielo Austrumu templis Todam-dzi ar Lielās Budas paviljonu. Pastaigas pa svēto ziemeļbriežu parku. Pusdienas. Apmeklēsim netālu esošo templi Horjudzi, kur atrodas vecākā pagoda pasaulē. Pēc tam mēs ejam uz budistu klostera kompleksu pie svētā kalna Koja san. Tur tiksim pabaroti ar klostera ēdienu un pārnakšņosim.
9. diena 25.10. Koja San klosteris, pārvietojamies no Osakas uz Tokiju. Sāksim dienu ar rīta lūgšanām. Brokastis. Pastaigas pa klostera kompleksu. Mēs apmeklēsim kongobudžu galveno budistu templi, kur redzēsim tās slavenos bīdāmos ekrānus un Japānas lielāko akmens dārzu - lielisku pagodu - simbolu tantras budismam Shingon. Pēc tam mēs ejam uz Shinkansen staciju Osakā, pērkam pusdienas ceļam un dodamies ar futūristisku, ātrgaitas vilcienu uz Tokiju. Vakara pastaiga Tokijā.
10. diena 26.10. Izlidošana uz mājām. ieturam pusdienas viesnīcā, transfērs uz lidostu un atgriežamies mājās ar vareniem iespaidiem, harmoniju un samuraja Spēka Garu?

Ceļojuma izmaksas vienai personai 3 200 EUR
Cenā ietilpst:
- Japāņu un krieviski runājošo gidu pakalpojumi visa ceļojuma laikā
- transporta izmaksas ekskursiju laikā un tālsatiksmes braucienos saskaņā ar programmu, JR pass biļetes uz dzelzceļa Sinkansen Japan dzelzceļu, visi transfēri
-jogas prakses, meditācijas prakses
- Ieejas biļetes uz visiem apskates objektiem saskaņā ar programmu
- izmitināšana viesnīcās, klosteru viesu nams Kojas kalnā
- Brokastis (nav iekļauti tikai Asago viesu namā)
-pusdienas, izņemot tās, kuras paši velēsieties iegādaties pirms vilciena šinkansenā (2)
- vakariņas Tokijā
Cenā nav iekļauts:
- aviobiļetes cena
- medicīniskā apdrošināšana
- personiskie izdevumi
Priekšapmaksa līdz 01.07.2018-1200 EUR
Atlikušā summa līdz 16.08.2018

_____________________________________________________

Ceļojumu organizē: Elena Minaeva
Informācija pa tālruni: 29329615 Elena Minaeva
l.minajeva( at )gmail.com
Tālr.:+371 28635980. Shakti centrs
www. Shakti.lv

* Lūdzam ņemt vērā, ka mūsu ceļojumi ir nekomerciāla rakstura
un pirms brauciena mēs veicam pārrunas ar visiem ceļojuma dalībniekiem.

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}