Shakti
Atpakaļ

ŠANI PUDŽA

Sestdien 4. novembrī plkst. 8.30

26. oktobrī Šani pārgāja no Vriščikas (Skorpiona) uz Dhanu (Strēlnieku) vēdiskajā jeb sideriskajā zodiakā. Šani ir Graha (planēta), kas pārvietojas vislēnāk, katrā zodiaka zīmē vidēji pavadot 2.5 gadus. Pats vārds "Šanai" tulkojas kā "lēni kustošais". Jo lēnāk kustās Graha, jo grūtāk ietekmējamu likteni jeb karmu tā aktivizē tajā vai citā mūsu dzīves sfērā - atkarībā no zodiaka zīmes un mājas, kurā attiecīgā planēta ir iegājusi mūsu horoskopā. Līdz ar to Šani kā pati lēnākā Graha atnes visgrūtāk ietekmējamus notikumus mūsu dzīvē, pie tam pārsvarā negatīvus, jo Šani pārvalda mūsu negatīvo karmu.
Šani ir kā taisnīgs un stingrs skolotājs - tas soda par mūsu sliktiem darbiem (aktivizē negatīvo karmu, ko esam uzkrājuši iepriekšējās dzīvēs), bet arī atalgo par labiem darbiem, tādēļ Šani periods vai tranzīts var dot arī labus notikumus un rezultātus dzīvē.
Šani Strēlniekā atradīsies līdz 2020.g. janvārim. No vienas puses, Šani Strēlniekā jūtas labāk nekā Skorpionā, kur viņš bija līdz šim, tādēļ globāli situācija uzlabojas. Taču šis Šani tranzīts var būt jo īpaši sarežģīts tiem, kam sākas vai turpinās Sade Sati. Dhanu, Mithunai, Kanjai (kam dzimšanas horoskopā ascendents ir Strēlnieks, Dvīnis, Jaunava) šis arī var būt sarežģīts tranzīts. Tas var būt grūts laiks arī citiem cilvēkiem - viss atkarīgs no dzimšanas horoskopa, kas rāda uzkrātās pozitīvās un negatīvās karmas "bagāžu", kuru attiecīgā brīdī aktvizē planētu tranzīts kopā ar planētu periodiem (dašām).
Tādēļ mēs veiksmi Šani pudžu, lūdzot Šani dot mums spēku un vīrišķību pieņemt to, ko mēs nevaram izmainīt; un dot mums gudrību izprast, ko Dievas ar to grib mums iemācīt.

Dalība: bezmaksas (par brīvprātīgiem ziedojumiem), līdzi vēlams ņemt ziedus un/vai augļus prasādam.

 

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}