Shakti

Saraksts

 

Pirmdiena

Laiks 

Nodarbība

Speciālists
7:00 - 9:00   Ikrīta jogas nodarbības Aleksandrs Ņikitins
9:00 - 19:00   Hatha Joga Individuālās Nodarbības
(pēc iepriekšēja pieraksta)
Karina Mokrova
9:30 - 11:00  

Rīta joga iesācējiem

(no 7. septembra)

Anna Bolgarska

11:30 - 18:00

 

Hatha Joga Individuālās Nodarbības
(pēc iepriekšēja pieraksta)

Jeļena Minajeva

17:30 - 19:00

 

Jogas terapijas grupa

Jeļena Minajeva

19:00 - 20:00

 

Shiva Lingama Abhišeks

Juris Ērenpreiss

19:00 - 20:30

 

Jogas Klase Iesācējiem

(jauna grupa, no 07.09.20.)

Viktorija Darakova

 

Otrdiena

Laiks NodarbībaSpeciālists
7.00-9.00   Ikrīta jogas nodarbības

Aleksandrs Ņikitins

9:00 - 18:00   Hatha Joga Individuālās Nodarbības
(pēc iepriekšēja pieraksta)

Karina Mokrova

11:30 - 18:00   Hatha Joga Individuālās Nodarbības
(pēc iepriekšēja pieraksta)
Jeļena Minajeva
17:30 - 19:00  

Jogas klase iesācējiem vakaros

(jauna grupa, no 08.09.20.)

Jeļena Minajeva
19:00 - 20:30   Vēdiskās astroloģijas kurss Juris Ērenpreiss
19:00 - 20:30   Hatha Jogas Klase Karina Mokrova

 

Trešdiena

Laiks NodarbībaSpeciālists
7:00 - 9:00  

Ikrīta jogas nodarbības

Aleksandrs Ņikitins
   9:00 - 10:30  

Hatha Jogas Klase

Karina Mokrova
9:00 - 19:00   Hatha Joga Individuālās Nodarbības
(pēc iepriekšēja pieraksta)
Karina Mokrova
11:30 - 18:00   Individuālu Jogas Vingrojumu Atlase
(pēc iepriekšēja pieraksta)
Jeļena Minajeva
15:45 - 17:15   Joga iesācējiem Anna Bolgarska
17:30 - 19:00  

Karmas likumi, jeb kā uzlabot likteni

(no 09.09.20.)

Viktorija Darakova
19:00 - 20:30  

Vēdiskā numeroloģija

Viktorija Darakova

 

Ceturtdiena

Laiks NodarbībaSpeciālists
7.00-9.00   Ikrīta jogas nodarbības Aleksandrs Ņikitins
9:00 - 19:00   Hatha Joga Individuālās Nodarbības
(pēc iepriekšēja pieraksta)
Karina Mokrova
9:30 - 11:00  

Rīta joga iesācējiem

(no 7. septembra)

Anna Bolgarska
11:30 - 17:30   Hatha Joga Individuālās Nodarbības
(pēc iepriekšēja pieraksta)
Jeļena Minajeva
17:30 - 19:00  

Joga Grūtniecēm

(no 10. septembra)

Jeļena Minajeva
18:30 - 20:00  

Vēdiskās astroloģijas kurss

Juris Ērenpreiss
19:00 - 20:30   Hatha Jogas Klase Jeļena Minajeva

 

Piektdiena

Laiks NodarbībaSpeciālists
7:00 - 9:00  

Ikrīta jogas nodarbības

Aleksandrs Ņikitins
9:00 - 10:30  

Hatha Jogas Klase

Karina Mokrova
11:00 - 19:00   Hatha Joga Individuālās Nodarbības
(pēc iepriekšēja pieraksta)
Karina Mokrova
11:30 - 18:00   Hatha Joga Individuālās Nodarbības
(pēc iepriekšēja pieraksta)
Jeļena Minajeva
16:20 - 17:50  

YOGA XXL

(no 4. septembra)

Anna Bolgarska
18:00 - 20:00  

Jogas terapija mugurkaulam

Viktorija Darakova
20:00 - 21:00  

Joga-nidra

(25.09., 30.10., 27.11., 18.12. - 2020.)

Viktorija Darakova

 

Sestdiena

Laiks Nodarbība                                                     Speciālists
8:00-10:00  

Pranajamas nodarbības

Aleksandrs Ņikitins
10:00 - 11:30  

Jauna jogas terapijas grupa

(menēša pirmajā sestdienā nodarbība sākas plkst. 11:00)

                                                     Karina Mokrova
12:00 - 13:15  

Joga bērniem

                                                     Karina Mokrova

 



Uz augšu
x

#{title}

#{text}