Shakti
Atpakaļ

Saraswati pudža

Sestdien 5. novembrī 9.00

Saraswati ir radīšanas enerģijas sievišķais aspekts, Visuma radītāja Brahmas sieva – viņa Šakti (enerģija). Saraswati ir zināšanu dieviete, intelekta dievība, pārvalda mūsu prāta satvisko aspektu (intelektuālās radīšanas spējas). Tādēļ Saraswati enerģija īpaši ir nepieciešama visiem, kas veic intelektuālu darbu – studentiem, pasniedzējiem, pētniekiem. Saraswati pārvalda arī mākslu, mūziku, filosofiju, tādēļ tās enerģija ir nepieciešama ne tikai intelektuālā darba veicējiem, bet arī māksliniekiem un mūziķiem. Taču bez Saraswati enerģijas nevar iztikt neviens cilvēks, jo tās disbalanss mūsos noved pie atmiņas pasliktināšanās, vājām prāta spējām, nespēju analizēt un pieņemt dzīvē pareizus lēmums, nespēju apgūt jaunas zināšanas.

Pārvaldot prāta satvisko aspektu, Saraswati nodrošina mierīgu, līdzsvarotu prātu un emocijas. Saskaņā ar vēdisko astroloģiju, Saraswati ir vienīgā, kas spēj nomierināt Rahu enerģiju, tādēļ Saraswati mantras un pudžas tiek ieteiktas cilvēkiem ar nemierīgu prātu, dažādām fobijām, un visiem tiem, kam ir spēcīga Rahu ietekme (nelabvēlīgs Rahu tranzīts – piemēram, caur Lagnu; Rahu daša; Rahu Lagnā dzimšanas horoskopā, u.c.).

Saraswati kā satvas dieviete ir tērpta baltās drānās. Tādēļ lūgums uz pudžu ierasties baltās tīrās drēbēs, līdzi ņemot baltus ziedus, un prasādām – pienu; saldumus, kas gatavoti ar pienu; rīsu pudiņu.

Dalība – bez maksas.

Lūgums ierasties uz pudžu laicīgi, jo pudža sāksies 9.00!

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}