Shakti
Atpakaļ

Seminārs "CEĻŠ PIE MĀTES". Dzimtas naudas karma.

25. un 26. oktobrī 2014.

1. Diena

Sestdien 25. oktobrī, no 11.00-18.00

"CEĻŠ PIE MĀTES"

Šajā seminārā strādāsim ar vienu no svarīgākajiem tematiem mūsu dzīvē - attiecībām ar māti, iekšējā bērna dziedināšanu, savienošanos ar savu dzimtu.

Berts Hellingers mēdz atkārtot šīs frāzes:

"Mātes rokās ir atslēgas no jūsu laimes, labklājības, bagātības."

"Ja sieviete nevar nomierināties mātes apskāvienos, viņa nevarēs nomierināties sava vīrieša apskāvienos."

"Spēja saglabāt savu vīrieti  nāk no dziļas saiknes ar savu māti, savu sieviešu dzimtu."

Seminārā mēs pētīsim, kādi šķēršļi pastāv starp māti un mums, kas neļauj piekļūt tuvāk? Dziļā meditācijā savienosimies ar māti, sākot no augļa attīstības stādijas, tādā veidā sperot soli uz priekšu, pretī mātei.

Mēs atgriezīsimies vecumā, kad kontakts ar māti bija sevišķi spēcīgs, un mēģināsim atkal atgriezties pie mātes, atklājot jaunus dziļi emocionālu attiecību aspektus. Kā viņa uztvēra mūs, kā tika galā ar saviem pienākumiem, jo viņa pati vēl bija jauna, nepieredzējusi ...

Mēs domāsim par viņas likteni, viņas dzīvi, ko mēs patiesībā no viņas esam saņēmuši.

Vingrinājumi grupā dos spēcīgu grupas enerģijas efektu un atbalstu. Ar meditāciju palīdzību veidosim smalkas izmaiņas mūsu psihē, ģimenes konstelācijās gūsim piemēru mūsu semināra tēmai un palīdzēs saprast dažādus attālināšanās iemeslus un veidus, kā tos risināt, atrast samierināšanos.

Es ne pirmo reizi vadu šo semināru un paveiktā darba rezultāti ir tiešām iespaidīgi. Jūsu dzīve mainās visdziļākajā līmenī. Miers un harmonija ienāk jūsu sirdī, dzīve sāk pasniegt negaidītas dāvanas. Kāds beidzot atrod partneri vai jāuzlabo attiecības ar savu vīru, ar bērniem, ar priekšnieku. Kāds saņem lielāku algu, iespēju iegādāties dzīvokli vai automašīnu (jo māte - tā ir labklājība, dzīvība.)

Pie tam mamma - tas ir jūsu ķermenis. Atrast kontaktu ar māti – tas ir kontakts ar savu ķermeni. Jūsu svars normalizēsies, jūs kļūsiet sievišķīgāka, maigāka, seksīgāka...

Lai sasniegtu ātrāku rezultātu, lūdzu jūs laicīgi sagatavoties semināram. Izveidojiet fotoalbumu „Es un mana mamma”. Jūsu mamma jaunībā un jūs kā bērniņš. Iztaujājiet māti par attiecībām ar viņas mammu, vecmāmiņu, par viņas bērniņu, par pirmajām nopietnajām jūtām, kā arī par viņas dzimtu – vai jūsu dzimtā ir bijuši kādi neparasti stāsti vai smagi likteņi.

Ņemiet līdzi sviestmaizi vai salātus, lai nevajadzētu taisīt garu pārtraukumu. Ar tēju, ūdeni cienāsim pie mums uz vietas.  Paņemiet līdzi pledu vai šalli.

Šajā seminārā aicinām piedalīties arī vīriešus (kur mēs bez jums J). Māte ir vajadzīga visiem - gan vīriešiem, gan sievietēm ...


2. diena

Svētdien 26. oktobrī, no 11.00-18.00

"Dzimtas naudas karma. Kā atbrīvoties no ģimenes programmas negatīvās ietekmes."

Dzimta ir svarīga enerģētiska struktūru. Nauda nāk pie mums divos veidos – tā, ko mēs nopelnam pašu spēkiem, un tā, kas nāk pie mums kā dzimtas nopelns (Hvara).

Seminārā mēs izpētīsim savas attiecības ar naudu, tostarp ar ģimenes konstelāciju palīdzību. Mēs noskaidrosim, kurā paaudzē ir iestrēgusi mūsu naudas plūsma. Kāpēc nauda nāk neregulāri, un kāpēc mums nav pietiekami daudz enerģijas, lai veiksmīgi realizētu savus projektus un gūtu panākumus.

Mēs atklāsim ierobežojošus uzskatus, kas nāk no jūsu ģimenes vai radiniekiem, vai no jūsu pagātnes traumatiskas pieredzes (neuzticēšanas sev, saviem spēkiem, pašsabotāža).

Veiksim prakses, kas veicinās jūsu bagātību; un kundalini jogas meditācijas, lai palielinātu labklājību jūsu dzīvē. Daudzi semināra dalībnieki gūst reālus rezultātus jau mēneša laikā pēc semināra.

Labklājības aktivizēšanas process būs īpaši efektīvs tiem, kas  ir izgājuši pirmo semināru - "Ceļš pie mammas".

Cena: 50 EUR (par katru dienu)

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}