Shakti
Atpakaļ

Seminārs “Meditācija: prāta un sirds attīstība” ar Adžanu Hubertu

18. martā, svētdien, plkst.11.00-15.00

Katru dienu mēs sastopam cilvēkus, un šīs tikšanās atstāj pēdas mūsu prātos. Katru dienu mēs paši atstājam pēdas prātos cilvēkiem, kas ir mums apkārt: mūsu tuvinieki, draugi, kolēģi vai nejaušs garāmgājējs.

Seminārā jūs uzzināsiet:
Kā ar meditācijas prakses palīdzību attīstīt apzinātu attieksmi pret cilvēkiem, apzinātu komunikāciju ar cilvēkiem. Kā ar meditācijas palīdzību kļūt laimīgam pašam, un iemācīties nest laimi citiem. Vai var attīstīt sevī labvēlīgu attieksmi pret visām dzīvām radībām. Kā izjust spēcīgas jūtas, taču vienlaikus pilnībā nepakļauties tām.

Adžans Huberts atbildēs uz šiem jautājumiem, un izstāstīs par budistu meditāciju "Metta" (Mīlošā laipnība) un Vipasanas tehnikām, kas ļauj jums pašiem ieraudzīt atbildes uz saviem jautājumiem. Īpašu uzmanību skolotājs veltīs praktiskiem padomiem, koncentrācijas un apzinātības attīstībai meditācijas sesiju laikā; dalīsies ar instrumentiem, kurus izmanto budistu mūki savās praksēs mežu klosteros.

PROGRAMMA

  • 11:00 Adžana Huberta lekcija
  • 11:45 Kopīga meditācija
  • 12:30 Saruna ar skolotāju (jautājumi un atbildes)
  • 13:00 Tējas pauze
  • 13:15 Adžana Huberta lekcija
  • 14:00 Kopīga meditācija
  • 14:30 Saruna ar skolotāju (jautājumi un atbildes)
  • 15:00 Prakses noslēgums

Seminārs ir piemērots kā iesācējiem (jo viss tiek sīki izskaidrots), tā arī sen jau praktizējošiem, kas interesējas par budistu praksēm.

MAKSA:
1) Tradicionālais brīvprātīgais ziedojums – pateicība skolotājam, ko varat atstāt semināra beigās
2) 20 EUR – maksa par semināra organizāciju, semināra sākumā.

Adžans Hubert sir budisma skolotājs, kas pārstāv agrīnā budisma tradīciju Theravada. Gandrīz 10 gadus savas dzīves viņs ir pavadījis kā mūks meža klosterī "Suan Mokkh" Taizemē, un 5 gadus ir vadījis apmācības meditācijā "Dipabhavan" meditāciju centrā Samui salā.
Apmāca Vipasanas praksi, meditācijas Anapanasati (koncentrācija uz elpošanu) un meditāciju Metta (mīlošā laipnība). Dod skaidrus un saprotamus paskaidrojumus par praksēm, lasa brīnišķīgas lekcijas, un tāpat sirsnīgi atbalsta viņu praksē krievvalodīgos budistus Taizemē, kā arī krievvalodīgajās valstīs. Starptautiskā budistu fonda "Mettabhavan" dibinātājs.

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}