Shakti
Atpakaļ

Seminārs Vīriešiem „izjūti Sevī Vīrieti! I. Līmenis”

Zināšanu jomas: Tantra

23.-25.septembris 2016.g. Komplekss praktisks trenings,kura laikā tā dalībnieki seksuālās dzīves uzlabošanai, potences palielināšanai, prostatīta ārstēšanai iepazīstas ar senām dao un jogas praktikām, autora patentētu metodiku un modernās medicīnas pieeju

Seminārā tāpat tiek iepazītas metodes darbam ar seksuālo enerģiju, un apgūtas sākotnējas iemaņas seksuālās enerģijas kontrolei.

Treninga programma:

 • Vīriešu seksualitāte. Faktori, kas ietekmē vīriešu seksualitāti. Psiholoģiskās un fizioloģiskās barjeras, kas ietekmē seksualitāti.
 • Vīriešu seksualitātes uzlabošanas veidi.
 • Ejakulācijas aiztures noderīgums vīriešu seksuālajā dzīvē.
 • Sākotnējā sagatavošana pirms ejakulācijas aiztures tehnikas apmācības.
 • Dao vingrinājumi potences uzlabošanai, prostatīta ārstēšanai: "Tukšais" spēks, "Lielā izvilkšana", "Miljons dolāru" punkts. "Miljons dolāru" punkta pareiza atrašana un izmantošana.
 • Vingrinājumi no jogas sistēmas: Ašvini mudra, Vadžroli mudra, Mula bandha. To pareiza izpildīšana, saistība ar čakrām, un iedarbība uz organismu no zinātniskā viedokļa.
 • Autora metodika potences palielināšanai un hroniskā prostatīta ārstēšanai.
 • Psiholoģisko barjeru, kas traucē vīrieša seksualitātei, noņemšana. "Ārstnieciskās mīlestības" jēdziens dao praktikās.
 • Mīlestības enerģija un seksuālā enerģija. "Uguns un ūdens". Meditācija "Uguns" un "Ūdens" enerģiju savienošanai. Kā apmainīties ar seksuālo enerģiju ar sievieti.
 • Dao pašmasāža potences palielināšanai un seksuālās dzīves uzlabošanai.
 • Rietumu ārstu padomi seksuālās dzīves uzlabošanai.
 • Daži vienkārši principi, kas jāzina katram vīrietim.

Pēc treninga vīrieši:

 • Iemācīsies autora patentēto tehniku potences paaugstināšanai un prostatīta profilaksei.
 • Uzlabos savu seksuālo dzīvi un veselību.
 • Uzzinās, kā cīnīties ar hronisku prostatītu un potences traucējumiem.
 • Iemācīsies pareizi dao un jogas vingrinājumu, kas domāti pirmajai un otrajai čakrai, izpildīšanu.
 • Iegūs algoritmu, kuru izmantojot varēs apgūt ejakulācijas aiztures tehniku.
 • Apgūs sākotnējās iemaņas darbam ar seksuālo enerģiju.
 • Iepazīsies ar austrumu un rietumu medicīnas pieejām seksa tehnikai.

Treninga formāts: piektdien 18.00-22.00, sestdien 11.00-19.00, svētdien 10.00-18.00.

Pieraksts pa tel. 67228233, 28635980, e-pastu: info( at )shakti.lv.

Grupu vada Artūrs Mhitarjans, ārsts psihoterapeits, dao un tantras meistars. Pēc medicīniskās izglītības iegūšanas 23 gadu vecumā sācis studēt Cigun un ķīniešu filozofiju pie ķīniešu skolotāja Džu. Vēlāk vairākus gadus dzīvojis kopā ar indiešiem, iepazinis hatxa jogu, pranajamu, vēdisko astroloģiju. 1998.gadā apguva ārsta psihoterapeita specialitāti, apmeklēja daudzus starptautiskus seminārus (Žana Bekio, Šarla Žjuslēna, Frenka Forelli). 2000.gadā sāka mācīties pie dao meistara Manteka Čija, kura vadībā apguva iekšējo smaidu, 6 dziedinošās skaņas, mikrokosmisko orbītu, ārstēšanu ar kosmisko enerģiju, iemaņas darbā ar seksuālo enerģiju. 2003.g. turpināja apmācību pie dao meistara Huana Lī: piecu elementu saplūšana, sapņu metodikas, mantras un to pielietošana dzīvē, enerģētiskās vienotības saglabāšana. Tieši Huans Lī palīdzējis Artūram Mhitarjanam izprast Iņ un Jaņ spēku īsteno, dziļo dabu, kā rezultātā viņš 2004. g. izveidoja savu personīgo atveseļošanās metodiku, kas balstīta uz Iņ un Jaņ koncepciju. Kopš 2005.g. vada apmācības Krievijā un Baltijas valstīs. Autors patentētām metodēm potences uzlabošanai un hroniska prostatīta ārstēšanai (patents Nr. 2325894: Prostatīta profilakses un ārstēšanas, un dzimumfunkciju atjaunošanas metode), „Starpenes muskuļu pārvaldīšana ar domas spēka (gribasspēka) palīdzību (autora apliecība Nr. 13292).

Cena: 150 EUR

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Speciālisti:

Komentāri

Tiešam labs trenings. Biju savulaik tājā un tādēļ iesaku arī citiem. Artūrs dod seminārā daudzas lietas kam citos tantras semināros netiek apskatītas.

Uno Lācis

Labdien! Sakiet, kur notiks seminars? Un kada ir ta cena? Vai virietis bez ieprieksejas pieredzes tantra var piedalities? Ar cienu, Karina

Karīna

Labdien, Karina Šis Artura Mhitarjana trenings (kas ir pareizāks nosaukums nekā seminārs, jo tas ir praktisks trenings ar uzsvaru uz praksēm ar tikai nepieciešamo teorijas daudzumu) - tāpat kā visi citi viņa treningi notiks pie mums Shakti centrā, Palīdzības ielā 6. Vīrietis bez iepriekšējas pieredzes tantrā droši var piedalīties - parasti lielākai daļai dalībnieku nav šādas iepriekšējas pieredzes, šis trenings ir domāts iesācējiem šajā jomā, kā arī vīriešiem, kas vēlas uzlabot savu seksuālo veselību, un/vai attiecības ar savu parhneri. Uz treningu ir iepriekš jāpierakstās, zvanot pa Shakti centra telefoniem 67228233, 28635980. Arī sniegism visu Jūs interesējošo papildus informāciju. Ar cieņu, Shakti centrs

Juris Ērenpreiss

Ja vēlaties dot komentāru vai uzdot kādu jautājumu, lūdzu aizpildiet formu.

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}