Shakti
Atpakaļ

Shakti centra ziedotājiem veltīta Mahalakshmi pudža

Sestdien 11. oktobrī plkst. 9.00.

Mīļie draugi, Shakti centrs izsaka dziļāko un sirsnīgāko pateicību visiem ziedotājiem, kas jau vairākus gadus (un galvenokārt anonīmi) atstāj ziedojumus uz kādiem no Shakti centra altāriem. Visus šos gadus šos ziedojumus esam veduši uz Indiju, un nodevuši mūsu Guruji - Mokshadhama Ašrama uzturēšanai. Arī tagad, pēc Guruji aiziešanas, ziedojumi tiek nodoti Mokshadhama Ašrama uzturēšanai, un šogad daļēji tie tika izmantoti arī rudens Navaratri jagjas veikšanas izdevumiem Ašramā.


Kā saka viedie: "Mēs zinām daudz veidu, kā apmierināt mūsu fizisko ķermeni. Bet vienalga bieži esam nelaimīgi. Jo mūsu dvēseli var apmierināt tikai viens - nesavtīga palīdzība citiem cilvēkiem".


Tādēļ aicinām visus ziedotājus un, protams, visus citus - uz Mahalakshmi pudžu sestdien 11. oktobrī plkst. 9.00. Sākumā Juris un Diāna (Krishna un Lakshmi) dalīsies savos iespaidos par Navaratri jagju (deviņu dienu uguns rituāls, veltīts deviņām Durgas formām) Mokshadhama Ašramā Indijā, un pēc tam veiksim Mahalakshmi pudžu.

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}