Shakti
Atpakaļ

SHAKTI centrs sveic visus ar DEEWALI SVĒTKIEM 11. novembrī!!!!

Un aicina uz LAXMI PUDŽU trešdien 11. novembrī plkst. 19.30!

Deewali Indijā un vēdiskajā tradīcijā ir nozīmīgāks notikums par jauno gadu - tie ir svētki, veltīti pārpilnības un bagātības dievietei Laxmi. Šajā dienā, un it īpaši vakarā, visā Indijā tiek veiktas Laxmi pudžas, un pie katras mājas durvīm tiek iedegttas uguntiņas un lampiņas, aicinot Laxmi ienākt katra mājā. Lampiņas tiek iedegtas tādēļ, lai Laxmi redzētu ieeju mājā. Tāpat nav vēlams gulēt šai naktī, jo tiek uzskatīts: ja Laxmi atnāks un cilvēks būs aizmidzis, tad viņš Laxmi svētību nesaņems.

Šogad Deewali ir izkritis uz trešdienu, kas skaitās īpaši labvelīgi dzīves materiālai pusei, jo trešdienu kurē Ganesha, un Ganesha-Laxmi svētība nodrošina jebkura biznesa uzplaukumu, materiālo pārpilnību, šķēršļu likvidēšanu, utt.

Deewali Laxmi pooja ir vienīgā diena gadā, kad var tikt dienas gaismā izcelta bagātības dievības Kubera murti (statujas), kuram arī tiek veiktas pudžas. Ja cilvēks pielūdz Kuberas murti citās dienās, viņš var saņemt labklājību, bet tad par to nāksies samaksāt ar veselību.
Aicinām visus uz Laxmi-Ganesha-Kuberas pudžu! Līdzi vēlams ņemt sarkanus ziedus, bižutērijas rotājumus Laxmi, lūpukrāsas, jaunas sarkanas drānas (sari u.c.) Laxmi, spogulīšus, naudas zīmes/monētas, rožūdeni, prasādu. Vēlams sarkans pudžu apģērbs (sari sievietēm, dhoti vīriešiem). Dalība bezmaksas. Pēc pudžas būs iespējams iegādāties pudžas laikā iesvētītas Laxmi-Ganesha jantras, un Kuberas murti no unikāla 8 metālu sakausējuma.

Gaidām jūs uz Deewali svinībām Shakti centrā!

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}