Shakti
Atpakaļ

"Shani Mahatmya - Saturna varenība"

7. septembrī 18:00 Shakti centrā

Numeroloģijas kursa ietvaros atvērta nodarbība (aicināti arī tie, kas neapmeklē kursu).

Viktorija Darakova pastāstīs dziedinošo "Shani Mahatmya" stāstu, kurā atklajas Shani (Saturna) būtība un varenība. Paša stāsta klausīšanās ir upaija jeb darbība, kas uzlabo likteni un palīdz likvidēt mūsu negatīvo karmu. Nodarbība būs atvērta visiem - tādēļ aiciniet uzlabot likteni visus draugus un paziņas. Maksa par nodarbību tiks veltīta labdarīgiem mērķiem - 12 Shivas Lingamu tempļa rekonstrukcijai mūsu Gurudži Teet Maharaj Ašramā Indijā.

1-16. septembrī būs astroloģiski nelabvēlīgs laiks starp aptumsumiem. Šajā laikā aktivizējas mūsu negatīvā karma. Vēdiskajā tradīcijā tiek izmantoti dziedinoši mīti un stāsti – katha, kurus klausoties, mēs izdzīvojam savu negatīvo karmu un uzlabojam savu likteni.

Visās astroloģijas skolās Shani (Saturnam) ir īpaša vieta starp visām planētām. Gan Indijā, gan Rietumos Saturnu uzskata par "ļauna likteņa" vēstnesi. Protams, jebkurš cilvēks ir ieinteresēts, lai grūtības un negadījumi viņu neskartu. Shani mūs grib nevis sodīt, bet iemācīt. Viņš is stingrs skolotājs, ar sūriem paņēmieniem – lai mēs mācību apgūtu uz ilgu laiku, vēlams – uz visu dzīvi. Izpratne, kā Shani darbojas, kādam nolūkam viņš izmanto savu vareno spēku, dos iespēju mīkstināt jeb vājināt viņa graujošo iedarbību. Katram cilvēkam reizi 30 gados ir īpašs 7.5 gadus ilgs periods – Sade Sati, kad Shani atnāk dot mums mācību.

Ko darīt pārbaudījumu laikā? Kā pareizi izturēties pret notiekošo? Kā izprast mācību un pārdzīvot grūto periodu?

Saturna varenība – tas ir stāsts par to, kādas Shani radītas nelaimes un pārbaudījumus nācās pārdzīvot slavenajam karalim Vikramaditjam. Šis dziedinošais mīts, kā dzīva gudrība, palīdzēs pārdzīvot laiku starp aptumsumiem, Sade Sati, un uzlabot savu likteni.

__________________________________________________________________________________________________

Stāstīs Viktorija Darakova

Krievu valodāCena: 8 EUR

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}