Shakti
Atpakaļ

ŠIVA NATARADŽA PUDŽA

Sestdien 1.aprīlī plkst. 9.15-10.45

Mīļīe draugi, mēs ar 19 cilvēku grupu šī gada februārī pēc svētceļojuma pa deviņu planētu tempļiem - Navagraha jatras Dienvidindijā, kā pēdējā templī iebraucām Chidambaram Nataraj Temple. Šeit Šiva atrodas savā kosmiskās dejas formā un enerģijā, pārvaldot pašu gaisīgāko no pieciem lielajiem pirmselementiem - ēteri jeb telpu, Akašu. Gan mēs (grupas vadītāji Krišna un Lakšmi), gan visa grupa bija vārdos neaprakstāmā iespaidā no tempļa enerģijas, kuru varēja burtiski ar rokām sataustīt, un sajust griežamies visā ķermenī.

Šiva Nataradža savā kosmiskajā dejā gan iznīcina pasaules - izpilda savu Rudras misiju, kad tam ir pienācis laiks, gan atkal rada jaunas pasaules. Un šajā templī tiešām varēja sajust pasaules radīšanu kosmiskās enerģijas...

Šo sajūtu iespaidā mēs iegādājāmies netālā ciematiņā Nataradža Murti, kuru vēlamies iesvētīt šīs pudžas laikā - uzaicināt Šivas Nataradžas enerģiju "apaugļot" mūsu Murti, un uzaicināt Nataradžu ierasties pie mums, un piekrist palikt Shakti centrā un Nataradža Murti kā vienā no savām mājvietām.

Aicinām jūs pievienoties šai pudžai un kopējai lūgšanai Nataradžam dot mums savu svētību ar savu klātbūtni.

Dalība – bez maksas (par brīvprātīgiem ziedojumiem). Līdzi vēlams ņemt ziedus un prasādu (augļus, vai saldumus bez konservantiem - vislabāk pašu izgatavotus).

Lūgums ierasties 15 min. pirms pudžas sākuma - 9.00 !!

Pudžu vadīs Krišna un Lakšmi.

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}