Shakti
Atpakaļ

Tantra

Tantras patiesā nozīme. Tantra kā instruments augstākās realizācijas sasniegšanā. Tantras ceļš. Tantra un joga.

Mūsdienu pasaulē ļoti daudzi nepareizi izprot tantras jēdzienu. Tulkojumā no sanskrita  valodas tantra nozīmē "pavediens, secība, noteikums". Tibetiešu terminoloģijā tantra tiek apzīmēta kā prakses sistēma augstākās realizācijas sasniegšanai vai saplūšanai ar dievišķo. Šis ir ceļš, ar kura palīdzību iespējams nonākt mīlestības un gaismas stāvoklī. Ejot tantras ceļu, cilvēks pakāpeniski mācās pieskaņot savas vibrācijas atbilstoši tīrajām Visuma vibrācijām. Tantra – stāvoklis, kurā cilvēka apziņa kļuvusi tik tīra, ka tā vibrē vienotā unisonā ar Visuma vibrācijām. Harmonijā. Laimē. Mīlestībā.

Tantra – tas ir ceļš, mērķis rezultāts. Tāpēc tantrā nav mērķa, rezultāta, tantrā mērķis ir pats process. Tantra – tas ir process. Brīva enerģiju apmaiņas plūsma ar visu, kas pastāv Visumā. Taču parasti tantras procesu mēs sākam apgūt ar seksuālās enerģijas apmaiņas procesa apgūšanu. Jo seksuālā enerģija – tā ir visspēcīgākā enerģija, kuru cilvēks spēj visvieglāk sajust. Katra vibrācija – tā ir enerģija. Lai sajustu smalkās enerģijas, vispirms ir jāiemācās sajust rupjo vibrāciju enerģijas. Seksuālās enerģijas plūsmu spēj just jebkurš cilvēks. Tāpēc tantru uzsāk ar seksuālās enerģijas atmodināšanu un sašūpošanu.

Tantru nav iespējams apgūt bez jogas instrumentu pielietojuma.  Ja jūs uzjundāt seksuālo enerģiju un tā sāk cirkulēt nesagatavotā ķermenī, tā jūs var iznīcināt, izpostīt fizisko un garīgo veselību. Ķermenim jābūt gatavam šādām spēcīgām enerģijas plūsmām. Šeit ir nepieciešamas jogas un ajūrvēdas zināšanas.

Speciālisti

Konsultācijas

Meditācijas

Komentāri

Labdien! Man interesē sieviešu tantra. Vai tuvākajā nākotnē ir plānots šāds kurs?

Zane

Labdien, lūdzu skatiet šeit: http://www.shakti.lv/lv/tantriskais-trenings-sakti-atmoda

Juris Ērenpreiss

Labdien! Redzēju vienā televizjas raidījuma par pāru Tantrisko jogu kā savstarpējās paļaušanāš uzticības, atvēršanāš un intīmās pāra enerģijas cirkulācijas rituālu. Likās ka tā varētu būt ļoti savdabīga un noderīga pieredze, ko vismaz vienereiz vajadzētu izbaudīt.- vai Jūs piedāvājat šadu pāra tantriskās jogas nodarbību? Mums nav nekādu priekšzināsanu vai praktisko iemaņu jogā.

Karīna

Labdien. Jums ir iespēja apmeklēt iknedēļas sieviešu tantras grupas pie daktera un dao meistara Artura Mhitarjana trešdienās 19.30-21.00 (lūdzu skatiet http://www.shakti.lv/lv/sieviesu-grupa-noslepumaina-shakti). Vīriešiem regulāras tantras nodarbības tika plānotas, bet nebija pietiekami interesentu, šobrīd uz maiju sākumu tiek plānots 3 dienu vīriešu tantras seminārs, arī vadīs Arturs (iepriekšējā semināra aprakstu lūdzu skatiet http://www.shakti.lv/lv/seminars-viriesiem-izjuti-sevi-virieti). Aprīļa beigās - papildus iknedēļas sieviešu nodarbībām - notiks arī sieviešu 3 dienu tantras seminārs (iepriekšējais: http://www.shakti.lv/lv/trenings-sievietes-seksuala-magneta-harmonizacija). Arturs ir vadījis arī seminārus pāriem, bet pirmais solis ir šo šakotnējo semināru/iemaņu/prakšu un meditāciju apguve, un praktizēšana, lai varētu tālāk jau virzīties uz kopīgām tantras praksēm. Ja Jums ir papildus jautājumi, lūdzu rakstiet uz info( at )shakti.lv, va zvaniet pa tel. 67228233, 28635980.

Juris Ērenpreiss

Ja vēlaties dot komentāru vai uzdot kādu jautājumu, lūdzu aizpildiet formu.

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}