Shakti
Atpakaļ

Tatjana Paka

Harmonisks cilvēks ir ļoti pievilcīgs, tas burtiski staro no iekšpuses un šo gaismu nav iespējams sajust, nav iespējams satvert, šī gaisma staro no cilvēka dvēseles un tas atspoguļojas cilvēka ārienē, jo cilvēkā, kas ir iekšpusē, tas atspoguļosies arī cilvēka ārienē.

Vienmēr esmu  gribējusi sajust šo procesu un atminēt šo mīklu, dāvāt cilvēkiem prieka mirkļus, relaksāciju, mieru un šajos mirkļos, ko varu sniegt cilvēkiem, harmonizēt viņu dvēseles un ķermeņus, lai viņos atgrieztos skaistums un dzīves bauda!

Tādēļ es uzsāku meklēt šo ceļu un radās iespēja apgūt seno japāņu tradicionālo sejas masāžu Kobido, kura burtiskais tulkojums ir "Skaistuma saglabāšanas ceļš".

Šī metode apvieno estētiku,relaksāciju un meditāciju, šī ir visefektīvākā holistiskā metode, lai uzlabotu ādas stāvokli un palēninātu novecošanās procesus Jūsu sejas ādai.

Šīs masāžas tradīcijas man nodeva virtuozais meistars Osho sannyasin AIAI Cohen. Viņš tās apguva pie Shogo Mochizuki (Mochitsuki), kurš pētīja šo procedūru 11 gadus un atklāja to visai pasaulei.

Šo sejas masāžu es veicu vairāk kā piecus gadus. Patīkami redzēt, kā pēc pirmajām procedūrām mainās sievietes un vīrieši, to sejās no jauna lasās mirdzums!

Ar tādu pašu uzmanību un mīlestību es attiecos arī pret citām masāžām un procedūru veidiem, kurus veicu Shakti centrā. Pret jebkuru cilvēka ķermeni es izturos kā pret templi, vēlos palīdzēt cilvekiem atslābināties un iegūt dzīves enerģiju.

Esmu apmeklējusi dažādus seminārus indijā, kurus vada Osho mācekļi, padziļināti studējusi austrumu medicīnu un citas austrumu ķermeņa procedūras. 

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}