Shakti
Atpakaļ

Tatjana Tračevska

Esmu bioloģijas zinātņu doktore, Ājurvēdas specialiste un ārī ārstniecības persona (specialitāte - ārstniecības masāžas). Mani vienmēr interesēja holistiskā pieeja veselībai un tas, kā šī senā mācība palīdz ne tikai ārstēt saslimšanas, bet arī novērst slimību cēloņus. Bērnībā vācu ārstnieciskās tējas, jo mammai bija tāda kartiņu kolekcija par ārstniecības augiem, un tās devu dzert tuviniekiem. Mans ceļš Ājurvēdā sākās ar 2016. gadu, kad iepazinos ar Ājurvēdas pamatiem Latvijas Universitātes Komplementārās Medicīnas centrā.

Ājurvēda mani iemācīja dzīvot saskaņā ar savas dvēseles un ķermeņa vajadzībām. Mani Ājurvēda piesaistīja ar to, ka ir ļoti loģiski uzbūvēta atveseļošanas sistēma, kas ņēm vērā cilvēka individuālās īpašības, gadalaiku un vecuma radītas izmaiņas kermenī un prātā. No 2017. gada veicu pētījumus Latvijas Univeristātes Medicīnas Fakultātē par Ājurvēdas pretbrūču preparātu Jathyadi Thailam kopā ar dr. Somitu Kumāru (Arya Vaidya Pharmacy), un
pētījuma rezultāti bija ļoti pārliecinoši; tie ir publicēti strptautiskajā žurnālā. Esmu organizējusi un vadījusi vairākus seminārus sievietēm par Ājurvēdas pamatiem SPA School Rīgā un jogas centros. Nodarbojos ar hatha jogu, Dzen meditāciju, esmu saņēmusi iniciāciju no Korejas Dzen meistara vadīt Dzen meditāciju nodarbības. Veicu Ājurvēdas masāžas un Pančakarma procedūras, ar prieku turpinu mācīties un attīstīties savā dvēseles aicinājumā, lai palīdzētu cilvēkiem.

Tatjana veic masāžas:
Abjanga, Sambahana, refleksoterapijas pēdu masāža, Garšan, marma čikitsa, mugurkaula dziedinošā masāža.
Ka arī sniedz Ājurvēdas konsultācijas.

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}