Shakti
Atpakaļ

Tibeta - Nepāla KAILASH Yatra 2016!

2016.gada 6.-27. augustā

Svētceļojums uz svēto Kailas kalnu.

Šī ir iespēja pieskarties svētākajai vietai, pielūgt Mahadevu un iegūt enerģiju dziļai transformācijai!

Kailas - tā ir jogu, budistu un hinduistu vissvētākā vieta uz Zemes. To mēdz saukt par "Templi tempļiem", "Pasaules sirdi", "Pasaules asi", "Vērtīgo sniega kalnu". Hinduisti uzskata, ka Kailasa virsotne ir Mahadevas Šivas mājoklis, ar kura svētību nāk visi transformācijas veidi, gan fiziskā, gan garīgā līmenī.

Saskaņā ar Višnu puranu, Kailasa virsotne fiziskajā plānā attēlo Kalnu Mēru – Pasaules asi, un tiek uzskatīts, ka tā ir enerģētiski visspēcīgākā vieta uz Zemes. Kā milzu piramīda tā ir precīzi orientēta pēc debess pusēm, kalns majestātiski un neapstrīdami paceļās virs apkārtējās apkārtnes. Kailas kalns (6714 m) atrodas attālā un nepieejamā Tibetas rietumu daļā. Pie tā pamatnes atrodas divi ezeri - dzīvais Manasarovar un mirušais Rakšas Tal. Kailasa apvidū sākas Tibetas, Indijas un Nepālas četras galvenās upes. Šo upju plūsmas aiznes svētā Kailasa dievišķo enerģiju visām četrām pasaules malām.
Tibetas tekstos ir rakstīts, ka noslēpumainā zeme Šambala atrodas uz ziemeļrietumiem no svētā Kailas kalna. Svētos rakstos arī teikts, ka neviens nekad neaptraipīs tā tīrumu un nenokļūs uz kalna virsotni. Svētceļnieki ierodas šeit, lai ar godbijību apietu apkārt Varenajam kalnam. Apiešana aizņem 3 dienas, un to sauc par parikrama (sansk.) vai kora (tib.).

ॐ Šis brauciens ir tiem, kuri ir gatavi pārmaiņām! Transformācijai ir nepieciešama enerģija un apziņa, atbildes uz jautājumiem - Kas es esmu? Kāpēc es dzīvoju?
Ceļojums uz Kailasu var kļūt par vissvarīgāko notikumu Jūsu dzīvē. Meditācija pie Kailasa kļūst dziļāka un dabiskāka, parādās izpratne par patiesām vērtībām, mainās apziņas stāvoklis, un paverās pāreja uz augstāku vibrāciju līmeni.

Svētais kalns nepieļauj netīšu vai savtīgu cilvēku ierašanos. Šim konkrētam braucienam mums ir nepieciešama dvēseles tīrība un laba fiziska sagatavotība, pacietība un nodomu skaidrība, kā arī nelokāma vēlme sasniegt kalnu un veikt koru.
Augstkalmu apstākļi ir liels pārbaudījums prāta spēkam un fiziskajam ķermenim. Kora notiks 4500m augstumā, un visaugstākā vieta – pāreja Dolma La ir 5630m augstumā. Lai sagatavotu ķermeni pārbaudījumam, 3 mēnešus iepriekš mēs sāksim lietot īpašus uztura bagātinātājus, kā arī ikdienas veiksim īpašu elpošanas praksi un jogas vingrojumus.

ॐ Tātad, īsumā mūsu maršruts: lidojums uz Nepālu, 2 dienas Katmandu, kur mēs apmeklēsim Šivas Zelta templi, Boudnathas stupu un Svajambudnathas stupu. Veiksim Kailas-Pudžu un pie budistu stupas saņemsim svētību korai. 5 dienu gājiens caur Tibetas plakankalni (4500m) gar Himalaju kalnu grēdas baltajām virsotnēm, caur augstām pārejām līdz Manasarovar ezeram un Kailasam. Manasarovar ezerā nomazgāsim un attīrīsim negatīvo karmu ar dzīvo ūdeni. Atstājiet negatīvismu un trūkumus Rakšas Tal ezerā ar mirušo ūdeni. Mūsu ceļojuma kulminācija - Kora – apiešana apkārt svētajam kalnam (53 km) aizņem 3 dienas. Augstākais punkts - Dolma La parēja (5630m), kas savieno divas ielejas - Jamas un Šivas. Ja veiksies, tad drosmīgākie varēs iziet iekšējo koru Kailasa austrumu pusē. Pēc koras beigām apmeklēsim svētas vietas Manasarovar ezerā. Mēs dosimies uz Garudas ieleju, kas, iespējams, ir Šambala. Atpakaļ Nepālā nokļūsim pēc 3 dienām. Atpūta un aktīvie piedzīvojumi (lēciens no 160 m tilta ar gumiju) Tibetas robežā Last Resortā. Pēdējās 3 dienas mēs dzīvosim Katmandu pie lielākās budistu stupas Boudnath. Jogas nodarbības un šīs vietas īpašā enerģija palīdzēs mums sākt absorbēt enerģiju, kas iegūta no Kailasa. Tas ir ļoti vērtīgs un svarīgs laiks. Pēcpusdienā būs iespēja apmeklēt Katmandu apbrīnojamas vietas - Bhaktapura un Patana. Pēdēju dienu pavadīsim Stambulā, kur apmeklēsim Svētās Sofijas katedrāli un Zilo mošeju. Katru dienu visa brauciena laikā - hatha joga un pranajama. Galvenā lekciju tēma braucienā: "Ieraudzīt savu Pūķi, uzvarēt savu pamata netikumu un atklāt savus talantus".

Ceļojuma izmaksas: 21 diena - 2230 €. Cenā ietilpst: Katmandu 4 * viesnīca ar brokastīm, ekskursijas, tempļu apmeklēšana, Kailasa-Pudža Pašupatinathā, tradicionālās nepāliešu vakariņas ar kultūras programmu. Visi transfēri Nepāla-Tibeta ērtā autobusā, Ķīnas vīza, Tibetas atļauja korai apkārt Kailasam, naktsmītnes Tibetas viesu namos ar veģetāru ēdināšanu 3 reizes dienā, kā arī viss nodrošinājums ceļā (nesēji, virtuve, jaki), nakšņošana Camp Last Resort ar 3 ēdienreizēm dienā, pēc atgriešanās Katmandu - viesnīcā ar brokastīm Boudhnate. Viesnīca Stambulā pa ceļam atpakaļ. Katru dienu - prakses seminārs un jogas nodarbības.

Cenā nav iekļauts:

  • Apdrošināšana (21 diena, augstums līdz 5600m) - 75 eiro
  • Lidojums Rīga - Stambula - Katmandu - € 860 - mēs rezervējam grupas biļeti 25 personām
  • Nepālas vīza - 35 € (nopērkam uz robežas)
  • Pusdienas un vakariņas viesnīcā Katmandu, dzeramais ūdens, dzeramnauda, lēciens ar gumiju.

Visa ceļojuma budžets būs aptuveni: 2200 + 75 + 860 + 35 = 3200 €
Samaksas kārtība:

  • I daļa - līdz 15. martam -1000 € biļetēm
  • II daļa - līdz 15. maijam- 1100 €
  • III daļa - līdz 15.jūlijam - 1000 €

Pieraksts un reģistrācija: darakova( at )inbox.lv
Visi jautājumi: +371 29250994 Viktorija Darakova

 

Cena: 2230 EUR

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}