Shakti
Atpakaļ

Trenings «Dejojošās Čakras»

20.-22. maijā Shakti centrā

Trenings „Dziedošās čakras” ir domāts cilvēkiem, kuri padziļinātā līmenī vēlas izprast, kādu lomu mūsu ķermenī spēlē čakras, kā tās ir saistītas ar fizisko ķermeni un emocijām.

Katra čakra mūsu ķermenī ieņem savu svarīgu lomu. Katras čakras vibrācija ir pakāpiens mūsu saprāta evolūcijā. Kad čakras ir sabalansētas - tās viena ar otru līdzdarbojas, veidojot sava veida „deju”, ļaujot mūsu saprātam evolucionēt.

Šī treninga uzdevums ir ne tikai veidot priekštatu par čakrām, bet arī  katram no mums iemācīties veikt praktiskus uzdevumus, lai patstāvīgi harmonizētu čakru darbību.

 

Programma:

1.    Kas ir čakras? Apraksti no senajiem rakstiem. Tiks aplūkotas dažādas pieejas čakrām. Analīze no dažādu prakšu viedokļiem.  „Vienotība dažādībā”.

2.    Treninga dalībnieku vājo čakru darbības diagnosticēšana. Tiks pielietota speciāla metodika.

3.    Bīdža mantras čakru darbību harmonizēšanai.

4.    Elpošana un čakras. Elpošanas un fizisku vingrinājumu komplekss, ko izstrādājis autors.

5.    Elpošana caur čakrām - tantriska prakse.

6.    Čakru meditācija. Katrai no čakrām (no pirmās līdz sestajai) tiks veikta atsevišķa meditācija.

7.    Smalkā ķermeņa struktūra un nadi enerģētiskie kanāli.

8.    Apziņas evolūcija.


Treninga formāts – piektdien 19.00-22.00, sestdien 12.00-20.00 un svētdien 10.00-18.00.

Cena: 150 EUR 

 

Grupu vada Artūrs Mhitarjans, ārsts psihoterapeits, dao un jogas meistars. Pēc medicīniskās izglītības iegūšanas 23 gadu vecumā sācis studēt Cigun un ķīniešu filozofiju pie ķīniešu skolotāja Džu. 2000.gadā sāka mācīties pie dao meistara Manteka Čija, kura vadībā apguva iekšējo smaidu, 6 dziedinošās skaņas, mikrokosmisko orbītu, ārstēšanu ar kosmisko enerģiju, iemaņas darbā ar seksuālo enerģiju. 2003.g. turpināja apmācību pie dao meistara Huana Lī: piecu elementu saplūšana, sapņu metodikas, mantras un to pielietošana dzīvē, enerģētiskās vienotības saglabāšana. Tieši Huans Lī palīdzējis Artūram Mhitarjanam izprast Iņ un Jaņ spēku īsteno, dziļo dabu, kā rezultātā viņš 2004. g. izveidoja savu personīgo atveseļošanās metodiku, kas balstīta uz Iņ un Jaņ koncepciju. Kopš 2005.g. vada apmācības Krievijā un Baltijas valstīs.

Cena: 150 EUR

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}