Shakti
Atpakaļ

TRENINGS «SIEVIETES MAGNĒTISMA NOSLĒPUMI» 2. LĪMENIS «Iekšējā harmonija»

2017.gada 21.-22. oktobrī Shakti centrā

Katrai sievietei daba ir devusi unikālu iekšēju būtību, ko sauc par magnētismu. Katra sieviete ir unikāla un neatkārtojama. Viņa jau dzimst, lai kļūtu par magnētu. Katrā sievietē ir tā iekšējā "deja", tā enerģijas spēle, kas kustās un dejo viņā, kas ļauj izpausties viņas sievietes būtībai. Šajā treningā Jums ir iespēja par jaunu atgūt šo "deju"!

Trenings ir paredzēts tām sievietēm, kuras ir apmeklējušas Artūra pirmo treningu, kā arī nodarbojas ar austrumu praksēm, (joga, cigun), dejām vai sportu; Treninga laikā, dalībnieces tiek iepazīstinātas ar austrumu sapratni par seksuālo enerģiju, caur kādiem ceļiem šī enerģija ķermenī pārvietojas, autora metodēm, kā atvērt enerģētiskos kanālus, kā arī Izpētīsim DAO metodes, kas domātas speciāli sievietēm.

  • Treninga programma:

  • Seksuālās enerģijas jēdziens un šīs enerģijas svarīgums sievietes dzīvē
  • Magnētisms un seksuālās enerģijas kultivēšana sievietes dabā
  • Enerģijas kanālu (meridiānu) atvēršanas nozīme seksuālo dzīves uzlabošanai
  • Autora metode, ka atvērt enerģētiskos kanālus (mikrokosmiskā orbīta) brīvai enerģijas plūsmai
  • DAO prakses, kā kultivēt sevī spēcīgāku seksuālo enerģiju: ūdens rata griešanās, lielā izvikšana un DAO tehnika "Olnīcu elpošana"

Pēc treninga dalībnieces:

  • Atvērs sev jaunus enerģijas kanālus, lai smeltos enerģiju
  • Iepazīsies ar DAO vingrinājumiem, lai kultivētu spēcīgāku seksuālo enerģiju
  • Palīdzēs justies daudz harmoniskākām un veselākām

Treninga formāts – sestdien 12.00-20.00, svētdien 10.00-18.00.

Pieraksts pa tel. 67228233, 28635980, e-pastu: info( at )shakti.lv.

Grupu vada Artūrs Mhitarjans, ārsts psihoterapeits, dao un tantras meistars. Pēc medicīniskās izglītības iegūšanas 23 gadu vecumā sācis studēt Cigun un ķīniešu filozofiju pie ķīniešu skolotāja Džu. 1998.gadā apguva ārsta psihoterapeita specialitāti, apmeklēja daudzus starptautiskus seminārus (Žana Bekio, Šarla Žjuslēna, Frenka Forelli). 2000.gadā sāka mācīties pie dao meistara Manteka Čija, kura vadībā apguva iekšējo smaidu, 6 dziedinošās skaņas, mikrokosmisko orbītu, ārstēšanu ar kosmisko enerģiju, iemaņas darbā ar seksuālo enerģiju. 2003.g. turpināja apmācību pie dao meistara Huana Lī: piecu elementu saplūšana, sapņu metodikas, mantras un to pielietošana dzīvē, enerģētiskās vienotības saglabāšana. Tieši Huans Lī palīdzējis Artūram Mhitarjanam izprast Iņ un Jaņ spēku īsteno, dziļo dabu, kā rezultātā viņš 2004. g. izveidoja savu personīgo atveseļošanās metodiku, kas balstīta uz Iņ un Jaņ koncepciju. Kopš 2005.g. vada apmācības Krievijā un Baltijas valstīs. Autors patentētām metodēm potences uzlabošanai un hroniska prostatīta ārstēšanai (patents Nr. 2325894: Prostatīta profilakses un ārstēšanas, un dzimumfunkciju atjaunošanas metode), „Starpenes muskuļu pārvaldīšana ar domas spēka (gribasspēka) palīdzību (autora apliecība Nr. 13292).

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}