Shakti
Вернуться назад

Медитации с Индийским йогом Свами Йогешварананд Гири (Авадхут Баба)

В субботу 17.02. в 18.00, и воскресенье 18.02. в 10.00

Svamidži dzīvo savu dzīvi saskaņā ar vēdiskajiem principiem, izejot 4 dzīves fāzes jeb ashramas: mācības (Brahmacharya), ģimenes dzīve (Grihastha), materiālo rūpju nodošana bērniem, padomnieka loma un pakāpeniska atteikšanās no materiālās dzīves (Vanaprastha), un pilnīga atteikšanās no materiālās dzīves, kļūstot par mūku jeb Swami (Sanyas).

Svamidži kļuva sanjasinu (mūku) 61 gada vecumā, un kopš tā laika džīvo Ašramā 3400 m augstumā virs jūras līmeņa Himalajos pie svētās Gangas izteces. Pirms 8 gadiem Babadži tika svētīts ar augstāko posteni (Mahamandaleshwar) Adi Šankaračarjas 8. gadsimtā radītā mūku ordenī - Dashanami Sanyas. Kopš tā laika Svamidži ir viens no 530 Indijas Mahamandaleshwar, kuru uzdevums ir rūpēties par vēdisko zināšanu un tradīciju saglabāšanu.

Svamidži maz ko māca verbāli, jo uzskata, ka cilvēks pats var saņemt atbildes uz visiem jautājumiem, ja praktizēs meditāciju. Tādēļ Babadži ļoti labprāt vada meditācijas, radot īpašu auru un enerģētiku meditācijai.
Aicinām uz divām meditācijām - sestdienas vakarā un svētdien no rīta. Īpaši labvēlīgi ir meditēt no rīta pēc apmazgāšanās tukšā dūšā, kad cilvēks ir spējīgs sajust un ģenerēt īpaši smalkas enerģijas, un Zemes un Saules enerģijas ir "svaigas". Pēc ēšanas apmēram 6 stundas mūsu enerģija kļūst smagnēja, meditācija nereti nemanot pāriet miegā..:) Taču mēs piedāvājam divas iespējas meditācijai - sestdien vakarā un svētdien no rīta, jo varbūt ne visi var tikt svētdien no rīta. Protams, esat laipni aicināti uz abām meditācijā, ja jums ir tāda iespēja.

Dalība: par brīvprātīgiem ziedojumiem.

Расписание: Кликните здесь, чтобы посмотреть расписание центра

Наверх Вернуться назад
x

#{title}

#{text}