Shakti
Atpakaļ

ANNAPURNA YATRA: Nepāla un Indija 2014

Svētceļojums uz svēto Annapurnas kalnu no 2014.gada 10. līdz 26. oktobrim.

 • Mēs dodamies uz Nepālu pie kalnu masīva Annapurnas, dievišķās mātes Šakti iemiesojumu.
 • Annapurna – tulkojumā nozīmē pārpilnība, dodošā, «pilna ar ēdienu». Mēs dosimies pie šī kalna, lai piepildītos ar radošo Šakti enerģiju, atrastu līdzsvaru starp vīrišķo un sievišķo pirmsākumu, harmoniju ar formu pasauli un Dabu, uzlabot attiecības ar sievietēm, māti, atvērt savu sievišķo dabu. Ieskatīsimies sevī, sadzirdēsim savu sirds balsi, pabūsim vienatnē ar sevi un dievu mūsos.
 • Pirmās un pēdējās 2 dienas Nepālā mēs pavadīsim Katmandu, kur pieskarismies senajām indusu un budistu svētvietām. Mēs apmeklēsim: Šivas zelta templi, Svajambudhath templi, kas dod svētību un Bojdnath tepli, kas piepilda vēlmes.
 • Mēs dosimies uz Aanapurnu un 6 dienas pavadīsim neskartā dabā kalnos. Tikai klusums, kristāltīrs gaiss un baltās himalaju kalnu grēdas. Kāpiens būs nelielā augstumā (līdz 3200 m) un nebūs pārāk grūts, tāpēc ir piemērots arī tiem, kam nav kalnos kāpšanas pieredzes. Bet šis ir viens no aizraujošākajiem un gleznainākajiem maršrutiem Nepālā.
 • Mēs 3 brīnišķīgas dienas pavadīsim Karaliskajā Čitvanas nacionālajā parkā (tulkojumā «meža leopards»), kur atpūtīsimies, dosimies džungļos ar ziloņiem, peldēsimies ar ziloņiem, nodarbosimies ar jogu un baudīsim neskarto dabu. Tā ir viena no nedaudzajām vietām pasaulē, kur savvaļā var redzēt ziloņus, degunradžus, krokodilus, paviānus, aļņus, leopardus, lāčus un saldūdens delfīnus.
 • Šajā braucienā mūs gaida nedaudz veselīgi ekstrēmi pasākumi, lai spētu paskatīties acīs savām bailēm. 

Paraglaidings: lidojums tandēmā ar instruktoru virs cēlajiem Himalajiem. Iegūsim unikālo lidošanas pieredzi, pacelsmies debesīs, sekojot gaisa plūsmām, baudot brīnišķīgo skatu, kas redzams visa lidojuma laikā. 

Īpaši drosmīgajiem Canyoning: kāpšana lejā pa kanjonu kalnu upē, lietjot alpīnistu ekipējumu. Mēs dosimies uz Džalberi kanjonu, kur atrodās ūdenskritumu kaskādes, pašas lielākās sasniedz 26m. Kāpšana lejā ir kopā ar insturktoru, hidrokostīmā, un ar speciālām palīgierīcēm, kopā aizņem 3.5 stundas.

 • Visa brauciena garumā katru dienu – nodarbības, lekcijas, speciāli vingrojumi, meditācijas, hatha joga un pranajama.
 • Mājupceļā vienu dienu un nakti pavadīsim Deli, kur apmeklēsim pārsteidzošo tempļu kompleksu Akšardam – pilnīgu akmenī izgrieztu šedevru. Būvniecībā nav izmantots metāls, un visa apdare tika veikta ar rokām. Tempļa iespaidīgums neatpaliek no slavenā Tadž-Mahala.
 • Kāpšana neprasa alpīnistu sagatavošanos, bet nepieciešams būt labā fiziskajā formā. Nepieciešamas arī labas kurpes, vējjaka un termoveļa. 2-3 mēnešus pirms brauciena sāksies sagatavošanās, lai piemērotos kalnu apstākļiem: nepieciešams dzert speciālus stiprinošos preperātus, vairāk kustēties un staigāt ar kājām, kā arī veikt speciālus jogas un elpošanas vingrinājumus.

Ceļojuma cena: 17 dienas – 2200€ viss budžets

 • 1350 € - Nepālā: visi pārbraucieni un pārlidojumi, dzīvošana 4* viesnīcā Katmandu un loundžos kalnos, tradicionālās Nepāliešu vakariņas, viss nodrošinājums kāpšanai kalnos (gids, nesēji, veģetārā ēdināšana), kā arī jogas nodrbības. Deli – trasports, ekskursija un viesnīca.
 • 570 € - aviobiļete Turkish airlines, Rīga- Deli- Rīga. Grupas biļete- vietu skaits ierobežots.
 • 185 € - aviobiļete Deli- Katmadu – Deli (var mainīties!)
 • 30 € ($40) – Nepālas vīza (tiek pirkta uz Nepālas robežas)
 • 65 € - Indijas vīza (noformē katrs pats sev)

Netiek iekļauts: apdrošināšana, dažas vakariņas Katmandu un Pokharā, kanoe laivošana (65€).

Apmaksas kārtība:

 1. Līdz 31. maijam - 570€ + 185 € = 755 € - aviobiļešu pirkšana.
 2. Līdz 1. augustam – pirmsapmaksa 1350 €

Sīkāku informāciju jautājiet man.

Viktorija Darakova +37129250994 v.darakova( at )gmail.com 

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}