Shakti
Atpakaļ

AYURVEDA BEAUTY ONLINE

Zināšanu jomas: Ajurvēda

5 nodarbības, Zoom platformā. 2., 9., 16., 30.jūnijā un 7.jūlijā, trešdienās 19.00-20.30 Būs pieejami arī nodarbību ieraksti

Ājurvēda tulkojumā no sanskrita nozīmē "zināšanas par dzīvi". Tā ir zinātne par harmoniskas, laimīgas un ilgas dzīves uzturēšanu. Nodarbībās mēs apsvērsim tos aspektus, kas attiecas uz Mūsu skaistumu, tā augšanu un saglabāšanu, izmantojot unikālas, laika pārbaudītas zināšanas, kuras tūkstošiem gadu ir saglabātas dzīvas, pateicoties to efektivitātei un harmoniskai iedarbībai uz mūsu ķermeni. Skaistumam, no ājurvēdas viedokļa, ir 3 aspekti - iekšējais, ārējais un "slēptais" – sakrālais aspekts. Izveidojot iekšējo un ārējo aspektu līdzsvaru, mēs varam saprast "slēpto".

Mūsu nodarbībās es dalīšos ar savu pieredzi un zināšanām šajā jomā (īpaši ājurvēdas līdzekļi, procedūras un metodes, kas atbild par mūsu skaistuma fiziskajiem un iekšējiem aspektiem), kas uzkrāta vairāk nekā 20 gadu praktiskajā pielietojumā:

 • ar strādājošām, dzīvām, efektīvām un viegli pagatavojamām ājurvēdas kosmētikas receptēm, lai mazinātu ķīmiski agresīvas mūsdienu kosmētikas izmantošanu. Ar mājas ājurvēdas līdzekļiem;
 • attīrīšanas praksēm;
 • sieviešu treningiem un līdzekļiem, kas uztur veselīgu hormonālu fonu, wumbilding, kā arī veidiem, kā saglabāt veselīgu seksualitāti;
 • rasajanām - līdzekļiem un praksei jaunības atjaunošanai;
 • akopresūras, marmas, relaksācijas, aromterapijas metodēm;
 • sejas jogu.

Noteiksim individuālo konstitūcijas tipu un iemācīsimies traucējumu novēršanas veidiem, apsvērsim visas ājurvēdas un naturopātijas iespējas, kas palīdz saglabāt un palielināt:

 • mūsu ķermeņa un ādas tīrību;
 • mirdzošas acis;
 • matu un nagu spīdumu un stiprumu;
 • Dalīšos ar ķermeņa skaistuma un harmonijas noslēpumiem:
 • kā pagarināt jaunību;
 • kā veicināt lielisku gremošanu, vielmaiņu, hormonālu veselību un reģenerācijas-atjaunošanas sistēmas procesus.

Skaistuma jēdziens ietver ne tikai ārējos faktorus, bet arī gaitas, kustību smalkumu, stiprumu un magnētismu. Ājurvēda sniedz zināšanas par pozitīvajiem ieradumiem, kas, ar pienācīgu rūpību, palīdz mūsos atklāt visu to labāko un pat gadu gaitā, saglabāt spēku, pievilcību un vitalitāti, kas paver jaunus mūsu skaistuma dziļumus.
Mēs pieskarsimies skaistuma iekšējiem aspektiem, kas saistīti ar iekšējām īpašībām, ieskaitot psihoemocionālos stāvokļus, veidiem, kā pieņemt un mīlēt sevi. Tāpat kā fizisko ķermeni var veidot ar pareizu uzturu un dzīvesveidu, ir iespējams arī harmonizēt un disciplinēt savas emocionālās un garīgās sfēras, lai sasniegtu pozitīvu esamības stāvokli. Prasmīgi un skaisti izpaust sevi šajā pasaulē, ienest tajā skaistumu, sievišķību, mīlestību un harmoniju. Veltīt laiku sev nozīmē, ka mēs mīlam sevi un varam šo mīlestību attiecināt uz savu ģimeni, tuviniekiem, apkārtējo pasauli un visiem, kas satiekas mūsu dzīves ceļā.

Valoda: krievu
Cena: 50 EUR
Pasniedz: Jeļena Minaeva

Lai reģistrētos kursam, lūdzu sūtiet pieteikumu uz e-pastu: info( at )shakti.lv, un mēs jums izsūtīsim rekvizītus apmaksai.

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}