Shakti
Atpakaļ

CHAMPI MASĀŽAS apmācības kurss (2014 g.)

Zināšanu jomas: Ajurvēda

6 nodarbības: 6.12., 7.12., 13.12., 14.12., 20.12., 21.12. - krievu valodā, apmācību vada Shakti centra dibinātāja Diāna Margole. Kursa beigās pēc pārbaudījuma sekmīgas nokārtošanas tiks izsniegts sertifikāts.

Lai mūsdienu straujajā pasaulē tu būtu laimīgs, ir jāmāk rast mieru un līdzsvaru sevī. To var palīdzēt sasniegt vairāk kā 5000 gadus sena indiešu galvas masāža «Champi». Tulkojumā no sanskrita „champi" nozīmē "piepildīšana ar Enerģiju". Šī brīnišķīgā procedūra tiek veiksmīgi izmantota arī mūsdienās kā dziedniecības un relaksācijas metode gan Indijā, gan arī citur pasaulē.

Champi masāža ir galvas, kakla, plecu, augšdelmu un sejas masāža ar ajurvēdisku eļļu izmantošanu dziļai relaksācijai un atjaunošanai. Galvas masāža tiek izpildīta, izmantojot dažādas ajūrvēdas eļļas. Eļļu kombinēšana un izvēle tiek veikta saskaņā ar ķermeņa un matu tipu. Process ietver sevī galvas (skalpa), skausta, plecu, roku, sejas masāžu. Tiek izmantota unikāla tehnoloģija, lai uzklātu eļļu galvai, tam seko maiga un dziļa glaudīšana, lietojot „čampi" (viegla klaudzināšana pa skalpu), apvienota ar uzspiešanu marma punktiem. Masāžu veic, pārmaiņus izmantojot dažādus uzspiedienus un ritmus. Eļļu kombinācija, kas tiek izmantota masāžas laikā, palīdz galvas ādas problēmu novēršanā, kā arī stiprina matu saknes un uzlabo matu stāvokli, tiem piešķirot veselīgu izskatu un spīdumu. Masāža palīdz atslābināt sejas muskuļus, palīdz uzlabot nervu un asinsrites sistēmas, mazina stresu un depresiju, novērš bezmiegu, nemieru, trauksmi. Šīs masāžas kurss sniedz dziļu relaksāciju un spirgtumu.

Shakti centrs piedāvā: nāc pilnveidojies! Iemācies būt harmonijā ar sevi, palīdzot arī citiem! Iepazīsti šo unikālo galvas masāžas tehniku un paver jaunus savas apziņas apvāršņus!

Pieteikšanās kursam – tel. 67228233, 28635980, e-pasts: info( at )shakti.lv

Cena: 180 EUR

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}